Grįžti atgal

Atvirų durų dienos renginys: ar kiekviena gali būti lydere?

Renginio informacija

Data
2022-05-13 13:00 - 2022-05-13 17:00
Vieta
„Spiečius“ Plungėje, Pramonės pr. 4B, 1 aukštas

Plungės „Spiečius“ kviečia visus, besidominčius nemokamomis verslumo skatinimo paslaugomis, gegužės 13 d. užsukti pasižvalgyti po bendradarbystės centrą. Atvykite ir sužinokite, kaip „Spiečiaus“ paslaugos gali prisidėti prie Jūsų verslo augimo!

Aplankyti „Spiečių“ galite jums patogiu metu tarp 13-17 val.

Plačiau apie „Spiečių“ čia: https://spiecius.verslilietuva.lt/office/plungeje/

Atvirų durų dienos metu, nuo 13 val. taip pat galėsite išgirsti Airidos Ruibytės – Butkuvienės pranešimą apie tai, ar kiekviena gali būti lydere. Pati Airida tiki, jog lyderiu gali būti kiekvienas, jei daro tai, kuo tiki.

Seminaro metu bus aptartos šios temos:
▪️ pažintis su savimi: vidiniai „sparnai“ ir lyderystė
▪️ asmeninis savęs pozicionavimas: unikalumas – ką, kur ir kaip daryti, kad būtų naudinga?
▪️ mano kasdienė prasmė
▪️ 4 meilės, reikalingos sėkmingam lyderiui

Renginio pranešėja Airida – iš Plungės kilusi verslo konsultantė, sertifikuota koučerė bei lektorė, „Triple O consulting“ įmonės lyderystės ir vadovavimo ekspertė, turinti 10 metų darbo su komandomis patirtį. Kasdien dirbdama su didžiausių Lietuvos įmonių vadovais, Airida padeda jiems nepasiklysti vadovavimo ir lyderystės labirintuose bei veda organizacijas susikalbėjimu ir prasmės įgyvendinimu paremtu keliu.
Airida didelę dalį laiko skiria mentorystei ir konsultacijoms, kurių metu dirba su moterimis verslininkėmis ir padeda joms pasiruošti vadovauti komandoms, organizuoti kasdienį darbą, teikti grįžtamąjį ryšį ir kurti organizacinę kultūrą, kad joje būtų gera dirbti.

❗ Registracija į renginį: https://forms.office.com/r/TNZe2wCixR