Grįžti atgal

Balsas – pagrindinis komunikacijos įrankis. Kaip jį įgalinti?

Renginio informacija

Data
2023-05-11 13:00 - 2023-05-11 16:30
Vieta
Ukmergės „Spiečius“

Kalbant viešai dažnai susiduriama su balso keliamais iššūkiais: kai jaučiame įtampą, atsakomybės naštą, mūsų balsas akimirksniu reaguoja ir signalizuoja stresą. Tuomet kalbant sutrinka kvėpavimas, išdžiūsta burna, sutrinka kalbos tempas, o po intensyvesnio kalbėjimo balsas pavargsta. Visi šie kalbėjimo trikdžiai mažina mūsų pasitikėjimą savimi. Auditorija arba mūsų pašnekovas jaučia mūsų fiziologinį, psichologinį diskomfortą ir dažnai tai tampa komunikacijos barjeru.

Balso mes nesuvaidinsime, tačiau galime suvokti, kaip veikia balsas, kaip jį prižiūrėti, paruošti viešajam kalbėjimui. Mes galime keisti savo balso valdymo ir kalbėjimo įpročius ir taip savo balsą padaryti įtaigesniu.

Seminaro metu susipažinsite su įvairiais balso valdymo instrumentais, kurie praktiškai padės jums pasiruošti kiekvienam viešojo kalbėjimo atveju – suprasite, kaip įgalinti savo balsą.

Mokymų lektorė: Jekaterina Fiodorova, profesionali Lietuvos džiazo ir pop atlikėja, dainų autorė, pedagogė, vokalo mokytoja ir balso lavinimo trenerė. Jekaterina pedagoginę veiklą vykdo jau 10 metų, 5 metus aktyviai veda privačias balso pamokas bei grupinius mokymus, taip pat yra Retorika.lt viešojo kalbėjimo lektorių komandos narė.

Renginys vyks Ukmergės „Spiečiuje“ (https://spiecius.inovacijuagentura.lt/office/ukmergeje/)

Jei kiltų klausimų, kreipkitės: [email protected], +370 65 653 117

Norite tapti nuolatiniu „Spiečiaus” nariu ir naudotis pilnu paslaugų paketu? Pildykite paraišką: https://spiecius.inovacijuagentura.lt/narystes-anketa/