Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to lt translation catalogue (380 entries)

en: Brevo integration
lt: Brevo integracija

note: translators: 1: blog name, 2: blog URL
en: This email is a receipt for your contact form submission on our website (%1$s %2$s) in which your email address was used. If that was not you, please ignore this message.
lt: Šis el. laiškas - tai pranešimas, kad mūsų tinklalapyje (%1$s %2$s) užpildėte kontaktinę formą, joje buvo įrašytas jūsų el. pašto adresas. Jei tai buvote ne jūs, ignoruokite šį pranešimą.

note: translators: 1: blog name, 2: blog URL
en: This is a notification that a contact form was submitted on your website (%1$s %2$s).
lt: Tai pranešimas, kad jūsų tinklalapyje buvo užpildyta kontaktinė forma (%1$s %2$s).

en: Unsafe email config is used without sufficient protection.
lt: Naudojama nesaugi el. pašto konfigūracija be pakankamos apsaugos.

en: Configuration error is detected.
lt: Rasta konfigūracijos klaidų.

en: Brevo is active on this site.
lt: Brevo šiame tinklalapyje yra aktyvus.

en: The next major release of Contact Form 7 will discontinue support for outdated PHP versions. If you don't upgrade PHP, you will not be able to upgrade the plugin.
lt: Kita Contact Form 7 versija nepalaikys pasęnusių PHP versijų. Jei neatnaujinsite savo PHP, negalėsite atnaujinti šio įskiepio.

en: Contact form not found.
lt: Kontaktų forma nerasta.

en: Error:
lt: Klaida:

[ctx: block keyword]
en: form
lt: forma

[ctx: block description]
en: Insert a contact form you have created with Contact Form 7.
lt: Įterpkite kontakto formą, kurią sukūrėte naudodami „Contact Form 7“.

en: &#8212;Please choose an option&#8212;
lt: &#8212;Prašome pasirinkti&#8212;

en: Akismet is active on this site.
lt: Akismet šiame tinklalapyje yra aktyvus.

en: CAPTCHAs are designed to distinguish spambots from humans, and are therefore helpless against human spammers. In contrast to CAPTCHAs, Akismet checks form submissions against the global database of spam; this means Akismet is a comprehensive solution against spam. This is why we consider Akismet to be the centerpiece of the spam prevention strategy.
lt: CAPTCHA testai padeda atskirti nepageidaujamą turinį siunčiančius botus nuo žmonių, taigi, šie testai nėra veiksmingi prieš realius žmones, kurie platina šlamštą. Kitaip nei CAPTCHA, Akismet tikrina formos pateikimo duomenis pagal pasaulinę šlamšto duomenų bazę. Tai reiškia, kad Akismet yra patikimas sprendimas kovojant su šlamštu. Dėl šios priežasties vertiname Akismet kaip pagrindinį kovos su nepageidaujamu turiniu strategijos elementą.

en: Learn how your data is processed.
lt: Sužinokite, kaip tvarkomi jūsų duomenys.

en: This form uses Akismet to reduce spam.
lt: Siekiant sumažinti nepageidaujamo turinio kiekį, šioje formoje naudojamas Akismet.

en: Contact form
lt: Kontaktų forma

en: Uploadable file size exceeds PHP’s maximum acceptable size.
lt: Įkeliamo failo dydis viršija didžiausią PHP leidžiamą dydį.

en: Colons are used in form-tag names.
lt: Formos žymų pavadinimuose naudojami dvitaškiai.

en: Please enter a telephone number.
lt: Įveskite telefono numerį

en: Please enter a URL.
lt: Įveskite URL

en: Please enter an email address.
lt: Įveskite el. pašto adresą

en: This field has a too large number.
lt: Šiame lauke įvestas per didelis skaičius.

en: This field has a too small number.
lt: Šiame lauke įvestas per mažas skaičius.

en: Please enter a number.
lt: Įveskite skaičių

en: This field has a too late date.
lt: Įvesta per vėlai esanti data

en: This field has a too early date.
lt: Įvesta per anksti esanti data

en: Please enter a date in YYYY-MM-DD format.
lt: Įveskite datą formatu YYYY-MM-DD

en: The request payload format is not supported.
lt: Tokia mokėjimo forma nepalaikoma

note: translators: 1: WordPress hook name, 2: version number
en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s with no alternative available.
lt: %1$s yra <strong>nebenaudojamas</strong> nuo %2$s Contact Form 7 versijos, tačiau neturi pakaitalo.

en: The uploaded file is too large.
lt: Įkeliamas failas per didelis

en: This field has a too short input.
lt: Šiame lauke įvesta per trumpa reikšmė

en: This field has a too long input.
lt: Šiame lauke įvesta per ilga reikšmė

en: Please fill out this field.
lt: Prašome užpildyti šį lauką

note: translators: 1: PHP function name, 2: version number, 3: alternative function name
en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
lt: %1$s yra <strong>nebenaudojama</strong> nuo %2$s versijos! Geriau naudokite %3$s.

en: Spam protection
lt: Apsauga nuo brukalų

note: translators: Developer debugging message. 1: PHP function name, 2: Explanatory message, 3: Contact Form 7 version number.
en: Function %1$s was called incorrectly. %2$s %3$s
lt: %1$s buvo iškviesta neteisingai. %2$s - %3$s

note: translators: 1: blog name, 2: confirmation link
en: Hello,
    
    This is a confirmation email sent from %1$s.
    
    We have received your submission to our web form, according to which you have allowed us to add you to our contact list. But, the process has not yet been completed. To complete it, please click the following link.
    
    %2$s
    
    If it was not your intention, or if you have no idea why you received this message, please do not click on the link, and ignore this message. We will never collect or use your personal data without your clear consent.
    
    Sincerely,
    %1$s
lt: Sveiki,
    
    tai patvirtinimo laiškas iš %1$s.
    
    Pateikdami užklausą mūsų tinklalapyje, Jūs sutikote, kad įtrauktume Jus į savo kontaktų sąrašą. Tačiau kad galėtume tai padaryti, Jūs turite patvirtinti savo pageidavimą. 
    
    %2$s
    
    Jei apsigalvojote, arba nesuprantate, kodėl gavote šį laišką, nespauskite ant nuorodos ir ignoruokite šį laišką. Mes neišsaugosime Jūsų duomenų be Jūsų sutikimo. 
    
    Pagarbiai,
    %1$s

note: translators: %s: blog name
en: Opt-in confirmation from %s
lt: Sutikimo patvirtinimas iš %s

en: You can set up the Constant Contact integration here. For details, see %s.
lt: Constant Contact integraciją galite įdiegti čia. Daugiau informacijos rasite %s.

en: Complete payment
lt: Užbaigti mokėjimą

en: Proceed to checkout
lt: Pereiti prie apmokėjimo

en: Payment is required. Please pay by credit card.
lt: Mokėjimas yra būtinas. Prašome apmokėti kredito kortele.

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Publishable Key
lt: Raktas

en: Stripe is not available on this site. It requires an HTTPS-enabled site.
lt: Šiame tinkalalapyje Stripe naudoti negalima. Tam būtinas HTTPS.

en: Stripe is active on this site.
lt: Stripe šiame tinklalapyje yra aktyvus.

en: Stripe integration
lt: Stripe integracija

en: Stripe is a simple and powerful way to accept payments online. Stripe has no setup fees, no monthly fees, and no hidden costs. Millions of businesses rely on Stripe’s software tools to accept payments securely and expand globally.
lt: Stripe yra paprastas ir galingas būdas priimti mokėjimus internetu. Stripe neturi diegimo mokesčių, mėnesinių mokesčių, ir paslėptų kainų. Milijonai verslų pasikliauja Stripe programiniais įrankiais, kad saugiai priimtų mokėjimus ir globaliai plėstųsi.

en: Unique identifier for the contact form.
lt: Unikalus kontaktų formos identifikatorius.

en: Dots are used in form-tag names.
lt: Formos žymų pavadinimuose naudojami taškai.

en: Show welcome panel
lt: Rodyti pasveikinimo skydelį

en: Welcome panel
lt: Sveikinimo skydelis

note: translators: 1: link labeled 'reCAPTCHA', 2: link labeled 'Stripe'
en: With help from cloud-based machine learning, anti-spam services will protect your forms (%1$s). Even payment services are natively supported (%2$s).
lt: Brukalų blokavimo paslauga (%1$s) apsaugos Jūsų formas. Taip pat palaikomos mokėjimo paslaugos (%2$s).

en: You have strong allies to back you up.
lt: Bendradarbiaujame su žinomais paslaugų tiekėjais.

en: Integration with external APIs
lt: Integracija su išoriniais API

note: translators: %s: link labeled 'Integration with external APIs'
en: You can expand the possibilities of your contact forms by integrating them with external services. For details, see %s.
lt: Galite išplėsti savo kontaktų formų galimybes integruodami jas su kitomis paslaugomis. Daugiau informacijos: %s.

en: Integration with External API
lt: Integracija su išoriniu API

en: Manage your email templates
lt: Tvarkyti jūsų el. pašto šablonus

en: You have no active email template yet.
lt: Kol kas neturite sukurtų el. pašto šablonų.

en: &mdash; Select &mdash;
lt: &mdash; Rinktis &mdash;

en: Select an email template:
lt: Pasirinkite el. pašto šabloną:

en: Send a welcome email to new contacts
lt: Išsiųskite pasisveikinimo el. laišką naujiems kontaktams

en: Welcome email
lt: Sveikinimo el. laiškas

en: (opens in a new tab)
lt: (atsidaro naujame naršyklės skirtuke)

en: Manage your contact lists
lt: Tvarkyti kontaktų sąrašus

en: You have no contact list yet.
lt: Kol kas neturite kontaktų sąrašo.

en: Select lists to which contacts are added:
lt: Pasirinkite sąrašus, prie kurių bus pridėti kontaktai:

en: Add form submitters to your contact lists
lt: Įtraukimte formų pateikėjus į kontaktų sąrašus

en: Contact lists
lt: Kontaktų sąrašai

en: You can set up the Brevo integration here. For details, see %s.
lt: Brevo integraciją galite įdiegti čia. Daugiau informacijos rasite %s.

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

[ctx: API keys]
en: Remove key
lt: Pašalinti raktą

en: API key
lt: API raktas

en: Setup integration
lt: Nustatymų integracija

en: Store and organize your contacts while protecting user privacy on Brevo, the leading CRM & email marketing platform in Europe. Brevo offers unlimited contacts and advanced marketing features.
lt: Laikykite ir tvarkykite savo kontaktus saugodami naudotojų privatumą su Brevo, pirmaujančia CRM ir el. pašto rinkodaros platforma Europoje. Brevo siūlo neribotą kontaktų skaičių ir pažangias rinkodaros funkcijas.

en: You have not been authenticated. Make sure the provided API key is correct.
lt: Jūsų tapatybė nebuvo patvirtinta. Įsitikinkite, kad pateiktas API raktas yra teisingas.

en: Failed to attach a file. The total file size exceeds the limit of 25 megabytes.
lt: Nepavyko prisegti failo. Bendras failo dydis viršija 25 megabaitų limitą.

note: translators: %s: Attachment file path.
en: Failed to attach a file. %s is not a readable file.
lt: Nepavyko prisegti failo. %s nėra skaitomas failas.

note: translators: %s: Attachment file path.
en: Failed to attach a file. %s is not in the allowed directory.
lt: Nepavyko prisegti failo. %s nėra leistinoje direktorijoje.

en: Submit
lt: Pateikti

en: (optional)
lt: (neprivaloma)

en: disallowed list
lt: neleistinas sąrašas

en: Disallowed words (%s) are used.
lt: Naudojami (%s) neleistini žodžiai.

en: Disallowed words are used.
lt: Naudojami neleistini žodžiai.

note: translators: %s: Contact Form 7 version number.
en: (This message was added in Contact Form 7 version %s.)
lt: (Šis pranešimas buvo pridėtas „Contact Form 7“ %s versijoje.)

en: The fourth parameter ($mail_tag) must be an instance of the WPCF7_MailTag class.
lt: Ketvirtasis parametras ($mail_tag) turi būti WPCF7_MailTag klasės pavyzdys.

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
lt: %1$s @ %2$s

en: docs
lt: dokumentacija

note: translators: 1: FAQ, 2: Docs ("FAQ & Docs")
en: %1$s and %2$s
lt: %1$s ir %2$s

en: Additional settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Error
lt: Klaida

en: The total size of attachment files is too large.
lt: Bendras pridėtų failų dydis yra per didelis.

en: Unavailable HTML elements are used in the form template.
lt: Šiame formos šablone naudojami neprieinami HTML elementai.

en: reCAPTCHA is active on this site.
lt: Šiame tinklalapyje įjungta reCAPTCHA.

en: reCAPTCHA response token is empty.
lt: Neįrašytas reCAPTCHA atsako raktas.

en: Submitted nonce is invalid.
lt: Pateiktas nonce kodas yra netinkamas.

en: User-Agent string is unnaturally short.
lt: User-Agent eilutė yra neįprastai trumpa.

en: reCAPTCHA score (%1$.2f) is lower than the threshold (%2$.2f).
lt: reCAPTCHA balas (%1$.2f) yra žemesnis nei minimalus nustatymas (%2$.2f).

en: Akismet returns a spam response.
lt: Akismet atpažino kaip brukalą.

[ctx: API keys]
en: Reset Keys
lt: Atstatyti raktus

en: This site is connected to the Constant Contact API.
lt: Šis tinklalapis yra prijungtas per Constant Contact API.

en: Configuration updated.
lt: Konfigūracija atnaujinta.

en: Failed to establish connection. Please double-check your configuration.
lt: Nepavyko prisijungti. Patikrinkite savo konfigūraciją.

en: Connection established.
lt: Sėkmingai prisijungta.

note: translators: 1: response code, 2: message, 3: body, 4: URL
en: HTTP Response: %1$s %2$s %3$s from %4$s
lt: HTTP atsakas: %1$s %2$s %3$s iš %4$s

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With Contact Form 7&#8217;s reCAPTCHA integration module, you can block abusive form submissions by spam bots.
lt: reCAPTCHA apsaugo nuo spamo ir kitokių automatinių įrankių kurie veikia žalingais tikslais. Su Contact Form 7 reCAPTCHA moduliu galite blokuoti formų pildymus kuriuos atlieka tokie automatiniai įrankiai.

en: API keys for reCAPTCHA v3 are different from those for v2; keys for v2 do not work with the v3 API. You need to register your sites again to get new keys for v3. For details, see %s.
lt: API raktai reCAPTCHA versijai v3 yra kitokie nei versijai v2; raktai išduoti versijai v2 neveikia su versijos v3 API. Turite iš naujo užregistruoti savo tinklalapius, norėdami gauti versijos v3 raktus. Daugiau informacijos: %s.

en: Connect to the Constant Contact API
lt: Prisijungti prie Constant Contact API

[ctx: API keys]
en: Remove Keys
lt: Pašalinti raktus

en: Set this URL as the redirect URI.
lt: Nustatyti šį URL kaip peradresavimo URI.

en: Redirect URI
lt: Peradresavimo URI

en: App Secret
lt: Programėlės slaptas raktas (App Secret)

en: API Key
lt: API raktas (API Key)

en: Setup Integration
lt: Integracijos nustatymai

en: Constant Contact integration
lt: Nuolatinio kontakto integracija

en: The Constant Contact integration module allows you to send contact data collected through your contact forms to the Constant Contact API. You can create reliable email subscription services in a few easy steps.
lt: Constant Contact integracijos modulis leidžia Jums perduoti duomenis surinktus per savo kontaktų formas į Constant Contact API. Taip galite lengvai sukurti patikimą el. pašto naujienų užsakymo paslaugą.

en: Email marketing
lt: El. laiškų rinkodara

en: It is not allowed to use files outside the wp-content directory.
lt: Neleidžiama naudoti failų esančių ne wp-content aplanke.

en: Make this checkbox optional
lt: Padaryti šį laukelį nebūtinu

en: Professional services
lt: Profesionalios paslaugos

en: Support forums
lt: Pagalbos forumas

en: Here are some available options to help solve your problems.
lt: Štai keletas variantų, kur galite ieškoti problemos sprendimo.

en: Do you need help?
lt: Ar Jums reikia pagalbos?

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Not consented
lt: Sutikimas neduotas

en: Consented
lt: Sutikimas duotas

en: Sending mail has been aborted.
lt: Laiško siuntimas nutrauktas.

en: You can edit messages used in various situations here. For details, see %s.
lt: Čia galite redaguoti pranešimus, naudojamas įvairiose situacijose. Daugiau informacijos: %s

en: Editing messages
lt: Žinučių redagavimas

en: You can edit the mail template here. For details, see %s.
lt: Čia galite redaguoti laiško šabloną. Daugiau informacijos: %s

en: You can edit the form template here. For details, see %s.
lt: Čia galite redaguoti formos šabloną. Daugiau informacijos: %s

en: Editing form template
lt: Formos šablono redagavimas

note: translators: screen reader text
en: (left and right arrow)
lt: (rodyklės į kairę ir į dešinę)

note: translators: 1: ◀ ▶ dashicon, 2: screen reader text for the dashicon
en: %1$s %2$s keys switch panels
lt: %1$s %2$s klaviatūroje keičia korteles žemiau

note: translators: screen reader text
en: (configuration error)
lt: (nustatymų klaida)

en: How to resolve?
lt: Kaip išspręsti?

en: Your donation will help encourage and support the plugin&#8217;s continued development and better user support.
lt: Jūsų parama skatins tolimesnį įskiepio vystymą ir geresnę pagalbą naudotojams.

en: making a donation
lt: mus paremti

note: translators: %s: link labeled 'making a donation'
en: If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider %s.
lt: Jei Contact Form 7 jums patinka ir suteikia naudos, pagalvokite apie %s.

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you.
lt: Tęsti įskiepio kūrimą ir padėti vartotojams visiškai nemokamai yra sunku, todėl prašome paramos iš vartotojų, tokių kaip Jūs.

en: This contact form is available only for logged in users.
lt: Ši kontaktų forma prieinama tik prisijungusiems vartotojams.

en: Deprecated settings are used.
lt: Naudojami pasenę nustatymai.

note: translators: %s: link labeled 'Really Simple CAPTCHA'
en: To use CAPTCHA, you need %s plugin installed.
lt: Norėdami naudoti CAPTCHA, turite įdiegti įskiepį %s.

en: There was an error deleting the contact form.
lt: Šalinant kontaktų formą įvyko klaida.

en: You are not allowed to access the requested contact form.
lt: Jums neleidžiama prieiti prie šios kontaktų formos.

en: The requested contact form was not found.
lt: Tokia kontaktų forma nerasta.

en: You are not allowed to create a contact form.
lt: Jums neleidžiama kurti naujos kontaktų formos.

en: Cannot create existing contact form.
lt: Tokia kontaktų forma jau egzistuoja.

en: You are not allowed to access contact forms.
lt: Jums neleidžiama prieiti prie kontaktų formų.

en: Attachment file does not exist at %path%.
lt: Prisegtas failas adresu %path% neegzistuoja.

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
lt: %name% laukelyje panaudota neteisinga pašto dėžutės sintaksė.

note: translators: %names%: a list of form control names
en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
lt: Formos nustatymuose naudojamos neleidžiamos reikšmės (%names%).

en: There are invalid mail header fields.
lt: Pašto header'yje yra neteisingų laukelių.

en: HTML tags are used in a message.
lt: Žinutėje naudojami HTML tag'ai.

en: Sender email address does not belong to the site domain.
lt: Siuntėjo el.pašto adresas turi priklausyti šio tinklalapio domenui.

en: Invalid mailbox syntax is used.
lt: Panaudota neteisinga pašto dėžutės sintaksė.

en: There is a possible empty field.
lt: Kažkur gali būti paliktas neužpildytas laukelis.

note: translators: %s: number of errors detected
en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
lt[0]: Rasta konfigūracijos klaidų: %s
lt[1]: Rasta konfigūracijos klaidų: %s
lt[2]: Rasta konfigūracijos klaidų: %s

en: There was an error saving the contact form.
lt: Išsaugant kontaktų formą įvyko klaida.

en: %d configuration errors detected in this tab panel
lt: Šiame skyrelyje rasta konfigūracijos klaidų: %d

en: 1 configuration error detected in this tab panel
lt: Šiame skyrelyje rasta konfigūracijos klaidų: 1

en: %d configuration errors detected
lt: Rasta konfigūracijos klaidų: %d

en: 1 configuration error detected
lt: Rasta konfigūracijos klaidų: 1

note: translators: 1: WordPress hook name, 2: version number, 3: alternative hook name
en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
lt: %1$s <strong>nenaudojamas</strong> nuo Contact Form 7 versijos %2$s! Prašome naudoti %3$s.

note: translators: %s: link labeled 'Flamingo'
en: Install a message storage plugin before this happens to you. %s saves all messages through contact forms into the database. Flamingo is a free WordPress plugin created by the same author as Contact Form 7.
lt: Norėdami to išvengti, galite naudoti žinučių išsaugojimo įskiepį. Specialus įskiepis %s Jūsų duomenų bazėje išsaugo visas žinutes išsiųstas per kontaktų formas. Flamingo yra nemokamas WordPress įskiepis, sukurtas to paties autoriaus kaip ir Contact Form 7.

en: Contact Form 7 does not store submitted messages anywhere. Therefore, you may lose important messages forever if your mail server has issues or you make a mistake in mail configuration.
lt: Contact Form 7 neišsaugo siunčiamų žinučių. Todėl, jei Jūsų pašto serveris neveiks arba klaidingai sukonfigūruosite įskiepio nustatymus, galite visam laikui prarasti svarbias Jums siųstas žinutes.

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
lt: Prieš skundžiantis, kad negaunate el.laiškų&#8230;

en: https://contactform7.com/comment-blacklist/
lt: http://contactform7.com/comment-blacklist/

note: translators: links labeled 1: 'Akismet', 2: 'reCAPTCHA', 3: 'disallowed list'
en: Contact Form 7 supports spam-filtering with %1$s. Intelligent %2$s blocks annoying spambots. Plus, using %3$s, you can block messages containing specified keywords or those sent from specified IP addresses.
lt: Contact Form 7 palaiko spamo filtravimą naudojant %1$s. Taip pat galite naudoti %2$s kuris sustabdo spamo botus. Dar viena papildoma priemonė - %3$s, kurį naudojant automatiškai blokuojamos žinutės su konkrečiais žodžiais arba iš nurodytų IP adresų.

en: Spammers target everything; your contact forms are not an exception. Before you get spammed, protect your contact forms with the powerful anti-spam features Contact Form 7 provides.
lt: Spameriai puola kiekvieną tinklalapį ir Jūsų nėra išimtis. Todėl siūlome apsaugoti kontaktų formas naudojant specialias Contact Form 7 funkcijas.

en: Getting spammed? You have protection.
lt: Atakuoja spamas? Įmanoma apsisaugoti.

en: Multiple form controls are in a single label element.
lt: Viename elemente sudėti keli skirtingų formų nustatymai.

en: FAQ about Configuration Validator
lt: Konfigūracijos patikrinimo DUK

en: The answer to the quiz is incorrect.
lt: Užduoties atsakymas neteisingas.

en: There was an error uploading the file.
lt: Įkeliant failą įvyko klaida.

en: You are not allowed to upload files of this type.
lt: Tokio tipo failų įkėlimas nėra leidžiamas.

en: There was an unknown error uploading the file.
lt: Nežinoma klaida įkeliant failą.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
lt: Turite sutikti su sąlygomis ir taisyklėmis prieš siųsdami žinutę.

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
lt: Vienas ar daugiau laukų su klaidomis. Patikrinkite ir pataisę pabandykite iš naujo.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
lt: Bandant siųsti Jūsų pranešimą įvyko klaida. Pabandykite dar kartą vėliau.

en: Thank you for your message. It has been sent.
lt: Dėkojame už pranešimą. Jis buvo išsiųstas.

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
lt: Dėl neteisingos konfigūracijos galite negauti el. laiškų, arba gali neveikti kitos funkcijos. Patikrinkite savo kontaktų formų konfigūraciją dabar.

en: Validate Contact Form 7 Configuration
lt: Tikrinti Contact Form 7 konfigūraciją

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
lt: Konfigūracijos tikrinimas baigtas. Visos konktaktų formos sukurtos teisingai.

note: translators: %s: number of contact forms
en: Configuration validation completed. %s invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
lt[0]: Konfigūracijos tikrinimas baigtas. Rasta kontaktų formų su klaidomis: 1
lt[1]: Konfigūracijos tikrinimas baigtas. Rasta kontaktų formų su klaidomis: %s
lt[2]: Konfigūracijos tikrinimas baigtas. Rasta kontaktų formų su klaidomis: %s

en: Validate Configuration
lt: Tikrinti konfigūraciją

note: translators: %s: number of contact forms
en: Validate %s contact form now | Validate %s contact forms now
lt[0]: Patikrinkite %s kontaktų formą
lt[1]: Patikrinkite %s kontaktų formas
lt[2]: Patikrinkite %s kontaktų formų

en: You are not allowed to validate configuration.
lt: Jums neleidžiama tikrinti konfigūracijos.

en: Secret Key
lt: Slaptasis raktas

en: Site Key
lt: Tinklalapio raktas

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Invalid key values.
lt: Nesutampa reikšmės.

note: Description of the plugin
en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
lt: Tiesiog kontaktų formos įskiepis. Paprastas, bet lankstus.

note: translators: title of your first contact form. %d: number fixed to '1'
en: Contact form %d
lt: Kontaktų forma %d

en: Generate a form-tag for a multi-line text input field. For more details, see %s.
lt: Sugeneruokite formos žymę skirtą kelių eilučių tekstiniam laukui. Daugiau informacijos: %s.

en: text area
lt: paragrafas

en: This field requires author's URL
lt: Šis laukelis reikalauja autoriaus URL

en: This field requires author's email address
lt: Šis laukelis reikalauja autoriaus el. pašto adreso

en: This field requires author's name
lt: Šis laukelis reikalauja autoriaus vardo

en: Text fields
lt: Teksto laukai

en: Generate a form-tag for a single-line telephone number input field. For more details, see %s.
lt: Sugeneruokite formos žymę skirtą vienos eilutės tekstiniam laukui. Daugiau informacijos: %s.

en: Generate a form-tag for a single-line URL input field. For more details, see %s.
lt: Sugeneruokite formos žymę skirtą URL įvedimo laukui. Daugiau informacijos: %s.

en: Generate a form-tag for a single-line email address input field. For more details, see %s.
lt: Sugeneruokite formos žymę skirtą vienos eilutės el. pašto įvedimo laukui. Daugiau informacijos: %s.

en: Generate a form-tag for a single-line plain text input field. For more details, see %s.
lt: Sugeneruokite formos žymę skirtą vienos eilutės tekstiniam laukui. Daugiau informacijos: %s.

en: email
lt: el. paštas

en: text
lt: tekstas

en: Telephone number that the sender entered is invalid
lt: Siuntėjo įvestas telefono numeris yra netinkamas

en: URL that the sender entered is invalid
lt: Siuntėjo įvestas URL yra netinkamas

en: Email address that the sender entered is invalid
lt: Siuntėjo įvestas el. pašto adresas nėra tinkamas

en: Label
lt: Užrašas

en: Submit button
lt: Siuntimo mygtukas

en: Generate a form-tag for a submit button. For more details, see %s.
lt: Sugeneruokite formos žymę skirtą siuntimo mygtukui. Daugiau informacijos: %s.

en: submit
lt: siųsti

en: Insert a blank item as the first option
lt: Įdėkite tuščią elementą kaip pirmą pasirinkimą

en: Allow multiple selections
lt: Leisti kelis pasirinkimus

en: Generate a form-tag for a drop-down menu. For more details, see %s.
lt: Sugeneruokite formos žymę skirtą išskleidžiamo meniu laukui. Daugiau informacijos: %s.

en: drop-down menu
lt: išskleidžiamas meniu

en: One pipe-separated question-answer pair (e.g. The capital of Brazil?|Rio) per line.
lt: Po vieną stačiuoju brūkšneliu atskirtą klausimo-atsakymo porą vienoje eilutėje (pvz. Lietuvos sostinė?|Vilnius).

en: Questions and answers
lt: Klausimai ir atsakymai

en: Quiz
lt: Apklausa

en: Generate a form-tag for a question-answer pair. For more details, see %s.
lt: Sugeneruokite formos žymę skirtą klausimo-atsakymo laukui. Daugiau informacijos: %s.

en: quiz
lt: apklausa

en: Sender does not enter the correct answer to the quiz
lt: Siuntėjas neįvedė teisingo atsakymo į klausimą

en: Slider
lt: Karuselė

en: Number fields
lt: Skaičių laukai

en: Generate a form-tag for a field for numeric value input. For more details, see %s.
lt: Sugeneruokite formos žymę skirtą skaičiaus laukui. Daugiau informacijos: %s.

en: number
lt: skaičius

en: Number is larger than maximum limit
lt: Skaičius viršija maksimalų limitą

en: Number is smaller than minimum limit
lt: Skaičius nesiekia minimalaus limito

en: Number format that the sender entered is invalid
lt: Siuntėjo įvestas skaičiaus formatas nėra tinkamas

note: translators: %s: the path of the temporary folder
en: This contact form has file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
lt: Šioje kontaktų formoje yra failų įkėlimo laukai, tačiau laikinas failų aplankas (%s) neegzistuoja arba į jį negalima rašyti. Galite sukurti aplanką arba pakeisti jo leidimą rankiniu būdu.

en: To attach the file uploaded through this field to mail, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the File Attachments field on the Mail tab.
lt: Norėdami, kad per šią formą įkelti failai būtų prisegti prie el. laiško, turite įrašyti atitinkamą laiško žymą (%s) į lauką Prisegti failai, kuris yra skyrelyje Laiškas.

en: Acceptable file types
lt: Priimtini failų tipai

en: File size limit (bytes)
lt: Failo dydžio limitas (baitais)

en: File uploading and attachment
lt: Failo įkėlimas ir prisegimas

en: Generate a form-tag for a file uploading field. For more details, see %s.
lt: Sugeneruokite formos žymę skirtą failo įkėlimo laukui. Daugiau informacijos: %s.

en: file
lt: failas

en: Uploading a file fails for PHP error
lt: Failo įkėlimas dėl PHP klaidos nepavyksta

en: Uploaded file is too large
lt: Įkeltas failas yra per didelis

en: Uploaded file is not allowed for file type
lt: Įkeltas neleidžiamo tipo failas.

en: Uploading a file fails for any reason
lt: Failo įkėlimas dėl įvairių priežasčių nepavyksta

en: Max
lt: Maks.

en: Min
lt: Min.

en: Range
lt: Intervalas

en: Use this text as the placeholder of the field
lt: Šis tekstas bus rodomas laukelyje kaip pagalbinis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Date field
lt: Datos laukelis

en: Generate a form-tag for a date input field. For more details, see %s.
lt: Sugeneruokite formos žymę skirtą datos pasirinkimo laukui. Daugiau informacijos: %s.

en: date
lt: data

en: Date is later than maximum limit
lt: Data yra vėlesnė už maksimalų limitą

en: Date is earlier than minimum limit
lt: Data yra ankstesnė už minimalų limitą

en: Date format that the sender entered is invalid
lt: Siuntėjo įvestas datos formatas nėra tinkamas

en: To use the value input through this field in a mail field, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the field on the Mail tab.
lt: Norėdami naudoti reikšmę, įrašytą per šį lauką siunčiamame laiške, turite įrašyti šio lauko žymę (%s) laiško šablono lauke skyrelyje Laiškas.

en: Make checkboxes exclusive
lt: Galimas tik vienas pažymėtas pasirinkimas

en: Wrap each item with label element
lt: Kiekvienam laukeliui naudoti pavadinimo elementą (label)

en: Put a label first, a checkbox last
lt: Rodyti laukelio pavadinima pirmiau nei pasirinkimą

en: One option per line.
lt: Viena reikšmė eilutėje.

en: Required field
lt: Būtinas laukelis

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Checkboxes, radio buttons and menus
lt: Žymimasis langelis, žymimasis apvalus mygtukas ir meniu (checkbox, radio, menu)

en: Generate a form-tag for a group of radio buttons. For more details, see %s.
lt: Sugeneruokite formos žymę skirtą žymimųjų apvalių mygtukų grupės (radio) laukui. Daugiau informacijos: %s.

en: Generate a form-tag for a group of checkboxes. For more details, see %s.
lt: Sugeneruokite formos žymę skirtą žymimųjų mygtukų (checkbox) laukui. Daugiau informacijos: %s.

en: radio buttons
lt: radio

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
lt: Ši kontaktų forma turi CAPTCHA laukelių, bet reikiamos bibliotekos (GD ir FreeType) nepasiekiamos jūsų serveryje.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
lt: Šioje kontaktų formoje yra CAPTCHA laukelių, laikinas failų aplankas (%s) neegzistuoja arba nėra įrašomas. Galite sukurti aplanką arba pakeisti jo leidimus (angl. permissions).

en: Input field settings
lt: Įvesties laukelio nustatymai

en: Image settings
lt: Paveikslėlio nustatymai

en: Generate form-tags for a CAPTCHA image and corresponding response input field. For more details, see %s.
lt: Sugeneruokite formos žymę skirtą CAPTCHA paveikslėlio ir jo atsakymo laukui. Daugiau informacijos: %s.

note: translators: %s: link labeled 'Really Simple CAPTCHA'
en: To use CAPTCHA, you first need to install and activate %s plugin.
lt: Norėdami naudoti CAPTCHA, pirmiau turite įdiegti ir įjungti įskiepį %s.

en: Your entered code is incorrect.
lt: Jūsų įvestas kodas yra neteisingas.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
lt: Siuntėjo įvestas kodas neatitinka CAPTCHA

en: Insert Tag
lt: Įterpti žymę

en: Class attribute
lt: Klasės atributas

en: Id attribute
lt: ID atributas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Acceptance checkbox
lt: Sutikimo laukelis

en: Generate a form-tag for an acceptance checkbox. For more details, see %s.
lt: Sugeneruokite formos žymę skirtą sutikimo laukui. Daugiau informacijos: %s.

en: acceptance
lt: sutikimas

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: Contact Form
lt: Kontaktų forma

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
lt: Formoje yra laukas su reikšme, kuri yra trumpesnė nei minimalus leidžiamas ilgis

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
lt: Formoje yra laukas su reikšme, kuri yra ilgesnė nei maksimalus leidžiamas ilgis

en: There is a field that the sender must fill in
lt: Yra laukelis, kurį siuntėjas privalo užpildyti

en: There are terms that the sender must accept
lt: Yra sąlygos, su kuriomis siuntėjas turi sutikti

en: Submission was referred to as spam
lt: Pateikta žinutė pažymėta kaip spamas.

en: Validation errors occurred
lt: Validacijos klaidos

en: Sender's message failed to send
lt: Siuntėjo žinutė neišsiųsta

en: Sender's message was sent successfully
lt: Siuntėjo žinutė išsiųsta

en: Message Body:
lt: Žinutės turinys:

note: translators: %s: [your-subject]
en: Subject: %s
lt: Tema: %s

note: translators: %s: [your-name] [your-email]
en: From: %s
lt: Nuo: %s

en: Send
lt: Siųsti

en: Your message
lt: Jūsų pranešimas

en: Your email
lt: Jūsų el. paštas

en: Your name
lt: Jūsų vardas

note: translators: %s: title of form-tag like 'email' or 'checkboxes'
en: Form-tag Generator: %s
lt: Formos žymių generatorius: %s

en: For more information:
lt: Daugiau informacijos:

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
lt: Bet kokia informacija, kurią pateiksite, nebus dalijimąsi su paslaugų teikėjais be Jūsų sutikimo.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
lt: Pirmiausia reiktų susikurti paskyrą pas tą paslaugos teikėją, kurio paslauga norite naudotis. Kai tai atliksite, Jums reikės autorizuoti Contact Form 7 prisijungimą prie tos paskyros.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
lt: Šiame ekrane galite valdyti paslaugas, susijusias su Contact Form 7. Naudojant API Jūs galite integruoti bet kokias paslaugas kurios Jums prieinamos.

en: There are also special mail-tags that have specific names, but do not have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
lt: Taip pat yra specialios laiško žymės su specialiais pavadinimais, kurios neturi jas atitinkančių formos žymų. Jos naudojamos perduoti meta-informacijai formos pateikimo metu, pavyzdžiui, pateikėjo IP adresas arba formos puslapio URL.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
lt: Laiško žymė yra speciali tekstinė reikšmė apgaubta laužtiniais skliaustais. Ją galite naudoti bet kuriame Laiškas ir Laiškas (2) lauke. Laiško žymė atitinka vartotojo įrašytą reikšmę per formos lauką sugeneruotą su atitinkama formos žyme.

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you do not need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
lt: Kadangi formos žymės turi sudėtingą sintaksę, Jums nereikia jos mokėti norint pridėti formos žymes į formą, kadangi galite naudoti mūsų žymių generatorių (žr. <strong> mygtukus virš formos lauko</strong>).

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
lt: Formos žymė yra tekstinė reikšmė laužtiniuose skliaustuose, naudojama formos turinyje. Formos žymė atitinka formos lauką, ji turi keturis elementus: tipą, pavadinimą, pasirinkimus ir reikšmes. Contact form 7 palaiko kelis formos žymių tipus, pavyzdžiui, teksto laukas, skaičiaus laukas, datos laukas, checkboxes, radio, meniu, failo įkėlimo laukas, apklausos ir CAPTCHA laukai.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
lt: <strong>Papildomi nustatymai</strong> yra vieta Jūsų pakeitimams, įtakojantiems formos funkcijas, čia įrašykite savo tam skirtą kodą.

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
lt: Skiltyje <strong>Pranešimai</strong> galite redaguoti formos pranešimus, rodomus tinklalapyje. Tai trumpi informaciniai pranešimai, įspėjantys apie tokius dalykus, kaip neužpildytas būtinas laukelis.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
lt: <strong>Laiškas (2)</strong> yra papildomas laiško šablonas, kuris veikia panašiai kaip pagrindinis Laiškas. Laiškas (2) skiriasi tuo, kad jis siunčiamas tik tada, kai Laiškas buvo išsiųstas sėkmingai.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
lt: Skiltis <strong>Laiškas</strong> yra skirta laiško šablonui redaguoti (tiek headers, tiek pačiam turiniui. Šis laiškas bus siunčiamas kai tik lankytojas užpildo formą. Šiame laiške galite naudoti Contact Form 7 laiško žymes.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
lt: <strong>Forma</strong> yra HTML tipo formos turinys. Galite naudoti HTML formos elemento viduje. Taip pat galite naudoti Contact Form 7 formos žymes.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
lt: <strong>Pavadinimas</strong> yra Jūsų norimas kontaktų formos pavadinimas. Jis naudojamas tiesiog norint atskirti formas vienas nuo kitų, ir gali būti bet kada redaguojamas.

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
lt: Šiame ekrane Jūs galite redaguoti savo kontaktų formą. Ji susideda iš tokių elementų:

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
lt: <strong>Daryti kopiją</strong> - ši funkcija klonuoja pasirinktą kontaktų formą. Klonuota kontaktų forma būna tokio paties turinio kaip originali, tačiau turi skirtingą ID.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
lt: <strong>Redaguoti</strong> - nukelia į formos redagavimo ekraną. Ten pat galite patekti tiesiog paspaudę ant kontaktų formos pavadinimo.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
lt: Užėjus su pele ant konkrečios kontaktų formos eilutęs visame jų sąraše, bus parodyti galimi formos valdymo veiksmai:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
lt: Šiame ekrane galite valdyti kontaktų formas, sukurtas naudojant Contact Form 7. Galite naudoti neribotą kiekį formų. Kiekviena forma turi savo unikalų ID ir įterpimo kodą ([contact-form-7-...]). Norėdami įkelti kontaktų formą į puslapį, įrašą arba valdiklį, tiesiog įrašykite jos įterpimo kodą.

en: Mail-tags
lt: Laiško žymės

en: Form-tags
lt: Formos žymės

en: Available Actions
lt: Galimi veiksmai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: You can add customization code snippets here. For details, see %s.
lt: Čia galite įkelti savo kodo pakeitimus. Daugiau informacijos: %s.

en: File attachments
lt: Prikabinti failai

en: Use HTML content type
lt: Naudoti HTML turinio tipą

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
lt: Nerodyti eilučių kurios neturi reikšmių

en: Message body
lt: Žinutės tekstas

en: Additional headers
lt: Papildomos antraštės

en: Subject
lt: Tema

en: From
lt: Nuo

en: To
lt: Kam

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
lt: Šiuose laukuose galite naudoti tokias laiško laukų žymes:

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
lt: Laiškas (2) yra papildomas laiško šablonas, dažniausiai naudojamas kaip auto-atsakymas.

en: Use Mail (2)
lt: Naudoti laišką (2)

en: Mail (2)
lt: Laiškas (2)

note: translators: date format, see https://www.php.net/date
en: Y/m/d
lt: Y-m-d

note: translators: %s: title of contact form
en: Edit &#8220;%s&#8221;
lt: Redaguoti „%s“

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Author
lt: Autorius

en: Shortcode
lt: Įterpimo kodas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Additional Settings
lt: Papildomi nustatymai

note: translators: %d: number of additional settings
en: Additional Settings (%d)
lt: Papildomi nustatymai (%d)

en: Messages
lt: Pranešimai

en: Mail
lt: Laiškas

en: Form
lt: Forma

en: Support
lt: Pagalba

en: FAQ
lt: DUK

en: Docs
lt: Dokumentacija

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
lt: Jūs ketinate ištrinti šią kontaktų formą. 
    „Atšaukti” norint nutraukti, „Gerai” norint ištrinti.

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Duplicate
lt: Daryti kopiją

en: Status
lt: Statusas

en: You can also use this old-style shortcode:
lt: Taip pat galite naudoti ir tokį senos versijos įterpimo kodą:

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
lt: Nukopijuokite šį įterpimo kodą ir įkelkite jį į norimą įrašą, puslapį ar valdiklį:

en: Enter title here
lt: Įveskite pavadinimą

en: Save
lt: Išsaugoti

en: You are not allowed to edit this contact form.
lt: Jums neleidžiama redaguoti šios kontaktų formos.

en: Spam filtering with Akismet
lt: Brukalų filtravimas su Akismet

en: Setting up mail
lt: Laiškų nustatymai

en: Contact Form 7 needs your support.
lt: Contact Form 7 reikalingas Jūsų palaikymas.

en: Dismiss
lt: Uždaryti

note: translators: 1: version of Contact Form 7, 2: version of WordPress, 3: URL
en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
lt: <strong>Contact Form 7 %1$s reikalinga WordPress %2$s arba naujesnė versija.</strong> <a href="%3$s">Atnaujinkite WordPress</a>.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Contact form deleted.
lt: Kontaktų forma ištrinta.

en: Contact form saved.
lt: Kontaktų forma išsaugota.

en: Contact form created.
lt: Kontaktų forma sukurta.

en: Search Contact Forms
lt: Ieškoti kontaktų formos

note: translators: %s: search keywords
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
lt: Paieškos rezultatai: „%s“

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
lt: Jūsų padaryti pakeitimai bus prarasti, jei išeisite iš šio puslapio.

en: Error in deleting.
lt: Trinant įvyko klaida

en: You are not allowed to delete this item.
lt: Jums neleidžiama ištrinti šio elemento.

en: You are not allowed to edit this item.
lt: Jums neleidžiama redaguoti šio elemento.

en: Integration
lt: Integracijos

en: Add New
lt: Kurti naują

en: Add New Contact Form
lt: Kurti naują kontaktų formą

en: Contact Forms
lt: Kontaktų formos

en: Edit Contact Form
lt: Redaguoti kontaktų formą

en: Contact
lt: Kontaktų formos
