Grįžti atgal

Renginio informacija

Data
2024-05-16 09:00 - 2024-05-16 17:00
Vieta
Utenos „Spiečius“, Aušros g. 47
Ateinant vasarai socialinius tinklus norime užpildyti originaliu bei kokybišku turiniu, kuris ir parduos, ir papasakos mūsų istoriją. Reels – šiuo metu populiariausias Instagram ir Facebook tinklų video formatas, kurio kūrimo kviečiame pasimokyti tam, kad iš šių metų šiltojo sezono gautumėte daugiausiai pelno.

 

Mokymai tinkami ir pradedantiems, ir kiek pažengusiems – pamatysite, kad sukurti video nėra būtina skirti daug pastangų. Svarbiausia – truputis drąsos ir meilė savo produktui.

 

Mokymų metu susipažinsite su video montavimo įrankiais ir sukursite video klipą, kuriuo galėsite dalintis savo organizacijos socialiniuose tinkluose.

 

Mokymų metu:

  • Susipažinsite su „reels“ ir apžvelgsite pavyzdžius
  • Dalyvausite planavimo sesijoje apie tai, kokį video kurti
  • Daugiau sužinosite apie „Instagram“ ir „CapCut“ programėles
  • Dirbsite praktiškai – filmuosite ir montuosite
  • Apžvelgsite sukurtus klipus

Lektorius Domantas Širvinskas – skaitmeninio marketingo mokyklos EduMint bendraįkūrėjas, su rinkodara internete dirbantis 15 metų, šios temos seminaruose ir konferencijose mokydamas praleidęs virš 2000 valandų.

 

Domantas yra vienas pirmųjų pradėjęs teikti socialinių tinklų komunikacijos paslaugas Lietuvos verslams ir valstybinėms institucijoms, klientų labui efektyviai išleidęs šimtus tūkstančių eurų Facebook reklamos. Lektorius taip pat yra Lietuvos marketingo asociacijos Vilniaus tarybos narys, LiMA vykdomos skaitmeninio marketingo sertifikavimo programos lektorius ir ISM universiteto dėstytojas.

 

❗ Dalyvių skaičius ribotas. REGISTRACIJA BUS STABDOMA UŽSIPILDŽIUS GRUPEI.