Grįžti atgal

Praktinės verslumo dirbtuvės jaunimui „Drąsiau į verslą“ Tauragėje!

Renginio informacija

Data
2023-11-23 12:00 - 2023-11-30 17:00
Vieta
Tauragės „Spiečius“

10–12 klasių moksleivius ir studentus kviečiame dalyvauti 2 dienų praktinėse verslumo dirbtuvėse ir įtraukiančiame susitikime su Mantu Strolia!

 

Kada? Lapkričio 23 ir 30 dienomis.

Kur? Dariaus ir Girėno g. 22, Tauragė (Bendradarbystės centras „Spiečius“)

 

Suburk 4 žmonių komandą ir dalyvauk 2 dienų praktinėse verslumo dirbtuvėse ir susitikime su olimpiečiu Mantu Strolia, kuriame išgirsi, kaip visko siekti NE daugiau – sunkiau, o efektyviau! 

 

I praktinių dirbtuvių diena: lapkričio 23 d. 12 val. 

„FreshBiz“ – verslo simuliacija žaidimo pagalba. Ugdysime strateginį mąstymą, sprendimų priėmimą, lyderystės įgūdžius, rizikos valdymą, inovacijų diegimą. Dalyviai turės galimybę kurti verslus, imti paskolas, prekiauti akcijomis, derėtis, žaisti „veiksmo kortelėmis” – viską, ko nedraus taisyklės. FreshBiz žaidime gali pasisekti visiems ir laimėti gali visi, jeigu pasirenkama tinkama strategija komandoje!

Susitikimą ves Darius Lomsargis – EnterTraining.lt programų fasilitatorius, International Coaching Federation (ICF) sertifikuotas koučingo specialistas, tarptautinio komandos ugdymo tinklo Catalyst Global atstovas Lietuvoje.

 

II praktinių dirbtuvių diena: lapkričio 30 d. 12 val.

„Factory“ – verslo valdymo simuliacinio žaidimo sesija su veikiančiu verslu! Suprasime, kas yra įmonės balansas: pelnas, nuostolis, pinigų srautas ir finansinių ataskaitų analizė versle. Simuliacijos pagalba suprasite, kur reikia paskirstyti pinigus versle, siekiant verslo augimo. Visa tai atliksite kartu su savo komanda!

Susitikimą ves Žanas Gongapševas komunikacijos ir verslo praktikas.

 

Neturi 4 žmonių komandos dalyvauti dirbtuvėse? Tada ateik lapkričio 30 d. 15 val. į susitikimą su olimpiečiu Mantu Strolia! Susitikimo metu Mantas pasidalins patirtimi, kaip nuo profesionalaus sporto perėjo prie verslo, kylančiais iššūkiais ir asmeninių savybių ugdymo svarba versle. Susitikimo metu jaunimui pateiks patarimų ir įžvalgų, kaip save auginti, norinti pasiekti tikslą.

 

Dalyvavimas nemokamas, tik nepamiršk užsiregistruoti:  https://forms.office.com/e/MwqHy4bUss

 

Turite klausimų? Viktorija Rukienė, el. p. [email protected] , tel. 8 646 52705