Grįžti atgal

Renginio informacija

Data
2024-03-12 13:00 - 2024-03-26 15:00
Vieta
Virtualus renginys

Kviečiame į renginių ciklą „Verslo iššūkiai ir galimybės 2024 m.“, kuriame nagrinėsime aktualias ir įdomias temas – nuo ekonomikos iki tvarumo!

 

2024 m. Lietuvos ir pasaulio ekonomikoje: nuo stagnacijos iki tvaraus ekonomikos augimo

Kada? Kovo 12 d. 13:00–14:00 val.

Kur? Internetu

Registracija: https://shorturl.at/inoF1

Lektorius Aleksandras Izgorodinas – „Citadele“ banko ekonomistas, atsakingas už pasaulio bei Baltijos regiono ekonominių rodiklių vertinimą, vienas dažniausiai cituojamų ekonomistų Lietuvoje. Renginio metu A. Izgorodinas pristatys pasaulio ir Lietuvos ekonomikos apžvalgą

 

Inovacijos – smulkaus ir vidutinio verslo augimo variklis Lietuvos regionuoseׅ

Kada? Kovo 19 d. 14:00–15:00 val.

Kur? Internetu

Registracija: https://shorturl.at/pvSV2

Renginio lektorė dr. Eglė Radvilė – Vilniaus universiteto Verslo mokyklos docentė ir Ateities visuomenės instituto vadovė.
Renginio metu bus aptariama, kaip inovacijos gali tapti pagrindine jėga skatinant smulkaus ir vidutinio verslo plėtrą regionuose, sėkmės pavyzdžiai, inovacijų iššūkiai ir galimybės.

 

Tvarumas ateities versle: žiedinio dizaino principai bei mitai

Kada? Kovo 26 d. 14:00-15:00 val.

Kur? Internetu

Registracija: https://shorturl.at/jxER5

Renginio lektorė dr. Rūta Valušytė – Lietuvos dizaino tarybos narė (LR Kultūros ministerija), Kauno technologijos universiteto, MIDF dizaino centro profesorė ir vadovė, tarptautinės mokslo konferencijos “4D-Designing Development, Developing Design” komiteto pirmininkė, dizaino srities mokslininkė. Renginio metu bus kalbama apie dizainą ir ateities ekonomiką.