Grįžti atgal

30 savarankiškos veiklos metų: sėkmė, klaidos ir drąsa

Renginio informacija

Data
2023-06-20 10:00 - 2023-06-20 18:00
Vieta
Rokiškis

Rokiškio bendradarbystės centre „Spiečius” vyks atvirų durų diena, kurios metu ne tik sužinosite, kokiomis nemokamomis paslaugomis galite pasinaudoti, siekdami auginti savo verslą, bet taip pat išgirsite įkvepiantį pranešimą! 

„Spiečiuje“ savo ilgamete savarankiškos veiklos patirtimi pasidalins iš Rokiškio kilusi parfumerijos kultūros edukatorė, meninių kvepalų prekių ženklų atstovė Edita Vigelytė!

Edita papasakos, kaip būdama diplomuota teatro režisiere, atsidūrė mados pasaulyje, išbandė sveikatinimo specialisto ir SPA centro vadybininko profesiją, tapo mados kūrėjų agente Latvijoje, o galiausiai pati pradėjo savarankišką veiklą.

Edita neabejoja, jog didžiausi asmeniniai laimėjimai eina koja kojon su netikėtumais, veiklos duobėmis, perdegimais ir netgi apsižioplinimais.

Pranešimo metu Edita pasidalins savo gerąja patirtimi ir tikisi suteikti naudingų patarimų bei įkvėpti veikti!

Pranešėja pažadėjo ne tik atvirą pokalbį, bet ir įdomių potyrių jūsų uoslei: po susitikimo turėsite progą pajusti, kaip kvepia lietuviškoje parfumerijos rinkos retenybės!

Programa:
  • 10-18 val. Konsultacijos: kokiomis nemokamomis paslaugomis galite pasinaudoti ir sustiprinti savo verslumo žinias bei paskatinti verslo augimą bei plėtrą
  • 15:00 val. – 18:00 val. Editos Vigelytės pranešimas apie 30 savarankiškos veiklos metų

Turite klausimų? Kreipkitės: [email protected], +370 614 93 081

Norite tapti nuolatiniu „Spiečiaus” nariu ir naudotis pilnu paslaugų paketu? Pildykite paraišką!