Grįžti atgal

Asmeninio prekės ženklo svarba jūsų verslo sėkmei

Renginio informacija

Data
2022-11-15 14:00
Vieta
Transliacija internetu

Asmeninio prekės ženklo (angl. personal branding) nauda tampa vis akivaizdesnė, tačiau kaip jį susidėlioti ir iškomunikuoti tinkamai, dar ganėtinai painu.

Apie tai, ko reikia sėkmingam asmeniniam prekės ženklui, kviečiame diskutuoti lapkričio 15 d., 14 val. pirmajame renginių ciklo, skirto jaunimo verslumo ugdymui, renginyje. Jo metu kartu su komunikacijos eksperte Lina Nuobariene aptarsime asmeninio prekės ženklo svarbą jūsų verslo ar jo idėjų sėkmei, apžvelgsime, kas yra pagrindinė jūsų asmeninio prekės ženklo ašis, paklosime pamatus aiškaus vertės pasiūlymo išgryninimui ir atsisveikinsime nešini veiksmų planu, kuris iš tiesų veikia.

Apie Liną: Lina – komunikacijos ekspertė ir mentorė, kurios daugiau nei dešimties metų patirtis strateginės komunikacijos srityje leidžia pasiūlyti individualumu ir kūrybiniu mąstymu grįstas įžvalgas, užtikrinančias sėkmingą asmeninio prekės ženklo pozicionavimą ir platesnes asmeninės komunikacijos galimybes. Bendradarbiaudama su skirtingų sričių lyderiais, treneriais ir specialistais, Lina padeda jiems išgryninti autentišką asmeninio prekės ženklo strategiją, kuri padidina jų matomumą, sustiprina asmeninę komunikaciją ar turimą įtaką. Lina socialiniame tinkle LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/lina-nuobariene

Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau būtina registracija.