Grįžti atgal

Moterų lyderystė: baimės ir savivertės trūkumas versle

Renginio informacija

Data
2022-10-11 14:00
Vieta
Transliacija internetu

Verslas – tai ne vien strategijos, pardavimai, klientai… Bet kuriame versle egzistuoja ir žmogiškieji faktoriai, kurie kartais gali būti mūsų stiprybės, o kartais – silpnybės. Tačiau be jų nebūtų tiek verslo, tiek lyderystės!

Spalio 11 dieną, 14 val. kviečiame dalyvauti pirmajame nuotolinių renginių ciklo, skirto moterų (ir ne tik) lyderystei, renginyje, kuriame kartu su solo verslo stratege, mentore ir moterų bendruomenės kūrėja Monika Jahani bus kalbama apie baimes ir savivertės trūkumą versle. Paskaitos metu Monika pasidalins asmenine patirtimi, atskleis tai, apie ką nėra garsiai kalbama verslo kursuose, kalbės apie emocinės savijautos ir asmeninio augimo svarbą kuriant verslą bei atskleis, kaip pasiekti geresnių rezultatų veikloje per baimes ir įsitikinimus.

Mentorė apie save:

Esu Kūrėjų ir Solo verslų mentorė, o dažniau vadinu save – Partnere. Padedu moterims pereiti į naują augimo etapą – jų veiklose. Esu planavimo žmogus, tad lengvai sutvarkome besimėtančias idėjas, sudėliojame struktūrą ir planą, taip įvedant aiškumo ir nuoseklumo. Vedu ilgalaikes mentorystes, organizuoju verslo ir asmeninio augimo renginius, organizuoju grupinius retreat’us ir kuriu podcast’ą – Įkvepiantys moterų verslo dienoraščiai (Spotify ir Youtube).

Daugiau apie Moniką: https://jahanimonika.lt/

Registracija: https://bit.ly/3DYgweB 

Į renginį užsiregistravę dalyviai prisijungimo nuorodą gaus registracijos formoje nurodytu el. paštu, likus dienai iki renginio.

Artėjantys ciklo renginiai:

2022-10-18    Evelina Dumašienė – Moterų lyderystė tarp žmonių: lyderės kompetencijos ir jų įtaka komandai
2022-10-25    Romualda Stragienė – Moterų lyderystės sėkmės kriterijai