Grįžti atgal

Renginio informacija

Data
2024-04-26 10:00 - 2024-04-26 12:00
Vieta
Klaipėdos „Spiečius“

Kviečiame į Klaipėdos „Spiečiaus“ bendruomenės renginį – „Efektyvi komunikacija“!

 

Renginio pranešėja – Julija Brodskė, komunikacijos ir viešojo kalbėjimo mokytoja, Klaipėdos „Spiečiaus“ narė, įnešusi į bendruomenę visą puokštę spalvų. 🎨

 

Pranešimo metu sužinosite…

KODĖL?

Kiekvienas žmogus trokšta palikti gerą įspūdį, užsitikrinti puikią reputaciją kitų akyse. Jis nori būti sėkmingas karjeroje, savirealizacijoje, kurti nuostabius santykius ne tik šeimoje, bet ir kolegų tarpe, bendruomenėje.
Šiam tikslui fantastiškai pasitarnauja komunikaciniai gebėjimai: tiksliai formuluoti žinutes, įtaigiai, efektyviai ir įdomiai kalbėti.

Išlavinę šiuos įgūdžius, išmokstame ne tik geriau bendrauti, bet ir parduoti, įtikinti, susitarti, derėtis, įkvėpti. Dar daugiau – šie įgūdžiai panaudojami ir socialinių tinklų komunikacijoje: kuriant video turinį, tekstinius įrašus ir pan. 🤳

KAIP ?
Kviečiu patyrinėti komunikaciją, viešąjį kalbėjimą ir atrasti kasdien po ranka turimus įrankius, smarkiai keičiančius gyvenimą, auginančius pasitikėjimą savimi, dedančius pagrindą vidiniam augimui, tobulėjimui. Pasižiūrėsime, kokie maži kasdieniai įpročiai, metodai, patarimai prie šio tobulėjimo galėtų prisidėti.

 

Renginys skirtas Klaipėdos „Spiečiaus“ bendruomenės nariams, tačiau laukiame visų susidomėjusių!

Vietų skaičius ribotas, būtina registracija!