Grįžti atgal

„Instagram“ Reels dirbtuvės: kaip išnaudoti „Instagram“ verslo sėkmei?“

Renginio informacija

Data
2023-05-17 13:00 - 2023-05-17 17:00
Vieta
Plungės „Spiečius“

Video formatas vis labiau patraukia vartotojų dėmesį, todėl tampa aktualesnis. Trumpi „Instagram“ Reels video yra puikus įrankis pristatyti savo verslą, produktus, teikiamas paslaugas.

Gegužės 17 d. Plungės „Spiečius“ organizuoja renginį, kurio metu susipažinsite su „Instagram“ Reels galimybėmis ir sužinosite, kaip išnaudoti „Instagram“ savo verslo sėkmei! Lektorė papasakos, kaip nepaklysti socialinių tinklų labirintuose, susitvarkyti „Instagram“ profilį nedarant dažniausiai pasitaikančių klaidų ir suburti įtraukiančią bendruomenę!

Renginį sudarys dvi dalys.

Pirmosios renginio dalies metu aptarsime:

  • „Instagram“ sėkmės formulė: funkcijų naudojimas pagal siekiamus tikslus
  • Paskyros sudedamosios dalys: kaip turi atrodyti profilis?
  • Kaip suburti bendruomenę?
  • Dažniausiai daromos klaidos
  • „Instagram“ Reels: kas tai, kodėl juos verta kurti?
  • Kokius Reels prioritizuoja „Instagram“ algoritmas
  • Reels tipai nuo lengviausio iki sudėtingiausio, jų pavyzdžiai
  • Kur ieškoti įkvėpimo?

Antrojoje renginio dalyje vyks praktinės „Instagram“ Reels dirbtuvės, kurių metu išbandysite „CapCut“ programėlę ir pagrindines jos funkcijas, kurias pravartu žinoti visiems.

Lektorė: Giedrė Kaltauskė – socialinių tinklų mentorė. Giedrė padeda suprasti, kaip veikia skaitmeninis pasaulis, moko video montavimo paslapčių ir nukreipia klientus tikslinga kryptimi. Per mažiau nei dvejus metus Giedrė subūrė 18 tūkst. „Instagram“ vartotojų bendruomenę, išleido elektroninę knygą apie „Instagram“ platformos pagrindus, sukūrė bazinį kursą „Video montavimas telefonu” bei audituoja daugiau nei 150-ies klientų paskyras.

 

Gegužės 17 d. 13-17 val. taip pat vyks atvirų durų renginys – kviečiami užsukti visi, besidomintys „Spiečiaus” paslaugomis bei naryste bendradarbystės centre.

Renginys vyks Plungės „Spiečiuje” (https://spiecius.inovacijuagentura.lt/office/plungeje/)

Norite tapti nuolatiniu „Spiečiaus” nariu ir naudotis pilnu paslaugų paketų? Pildykite paraišką: https://spiecius.inovacijuagentura.lt/narystes-anketa/