Grįžti atgal

Instagram Reels dirbtuvės. Kaip sekėjus paversti potencialiais klientais?

Renginio informacija

Data
2023-02-23 13:00 - 2023-02-23 16:00
Vieta
Utenos „Spiečius“

Vasario 23 d. Utenos „Spiečiuje” kalbėsime, kaip savo Instagram paskyros sekėjus paversti potencialiais klientais!

Renginio metu lektorė Giedrė Kaltauskė pasidalins savo žiniomis ir pristatys, kaip nepaklysti socialinių tinklų labirintuose, teisingai susitvarkyti Instagram profilį ir suburti įtraukiančią bendruomenę. Taip pat sužinosite didžiausias Instagram profilio kūrimo klaidas! 

Renginio metu taip pat vyks Instagram Reels dirbtuvės! Kiekvienas atvykęs į renginį galės pagal lektorės pasiūlytas idėjas ir naujausias tendencijas pabandyti sukuti Instagram Reels video.

Be to, lektorė norinčiam Utenos „Spiečiaus“ nariui atliks Instagram paskyros diagnostiką, patars, ko reikia imtis, kad paskyra būtų dar efektyvesnė. 

Giedrė Kaltauskė – socialinių tinklų mentorė. Giedrė padeda suprasti, kaip veikia skaitmeninis pasaulis, moko video montavimo paslapčių ir nukreipia klientus tikslinga kryptimi. Per mažiau nei dvejus metus Giedrė subūrė net 18 tūkst. bendruomenę, išleido elektroninę knygą apie Instagram platformos pagrindus, sukūrė bazinį kursą „Video montavimas telefonu” ir audituoja daugiau nei 150-ies klientų paskyras.

Renginio vieta: Utenos „Spiečius“