Grįžti atgal

Kaip pasiruošti deryboms?

Renginio informacija

Data
2021-11-23 14:00 - 2021-11-23 16:00
Vieta
Jaunimo g. 4, Birštonas

Derybos nuolat vyksta ne tik versle, bet ir mūsų gyvenime. Vieniems – tai paprastas ar net malonumą teikiantis procesas, leidžiantis pasiekti norimus tikslus. Kitiems derybos sukelia stresą ar nemalonius jausmus. Svarbu nepamiršti, jog derybose naudojame savo kalbos ir elgsenos šablonus, pasitelkiame patirtį ir įpročius, o kita pusė taip pat ateina su savo gebėjimų ir patirčių arsenalu.

Ar žinote, kaip pasiruošti deryboms? Kokie pasiruošimo etapai? Ką reikia sužinoti, kad derybose pasiektume norimą rezultatą?

Renginio metu lektorė Birutė Velykienė papasakos, kaip pasiruošti deryboms, kalbės apie verbalinio, paraverbalinio ir neverbalinio bendravimo reikšmę bei pristatys svarbiausius žingsnius, lemiančius derybų sėkmę.

Lektorė Birutė Velykienė – Kauno mokslo ir technologijų parko projektų ekspertė, turinti virš 20 metų patirtį dirbant su jaunais verslo kūrėjais ir įmonėmis. Birutė yra sertifikuota neurolingvistinio programavimo (NLP), koučingo ir verslo trenerė, mokymų agentūros „Bendravimo akademija“ įkūrėja ir „Versli Lietuva“ Verslo mentorių tinklo ekspertė.