Grįžti atgal

Kaip sėkmingai startuoti su savo brendu?

Renginio informacija

Data
2022-10-27 13:00 - 2022-10-27 16:30
Vieta
Kęstučio a. 2-2, Ukmergė

Verslo pradžia gali gąsdinti, tačiau pradėti bus daug drąsiau, jei žinosite, kaip sėkmingai startuoti su savo prekės ženklu/brendu!

Spalio 27 d. kviečiame į bendradarbystės erdvę „Spiečius“ Ukmergėje, kur išgirsite Vilmos Šeškevičienės, brendo strategės ir „Brand iD“ mokymų lektorės, įžvalgas.

Seminare išgirsite, kokios yra tos priežastys, trukdančios startuoti, didžiausias pradedančiųjų klaidas bei įžvalgas, kaip susikurti sėkmingą brendą net ir be dizainerių, fotografų ar turinio kūrėjų pagalbos. Seminaro metu lektorė taip pat pasidalins baziniais įrankiais formuojant savo brendą bei viena labai paprasta priemone, kaip atrasti savo veiklos identitetą ir kryptį.

Daugiau apie lektorę:

Vilma Šeškevičienė – brendo strategė / digital dizainerė, „Brand iD“ mokymų lektorė, savo žinias ir aistrą skyrusi padėti solo verslininkėms susikurti tvarų savo veiklos brendą. Per 14 veiklos metų, dirbant skirtingose art direktorės rolėse žaidimų industrijoje, vystant net keletą verslų ir konsultuojant savo klientus, ji suvokė solo verslininkų motyvacijos nuopuolio ir veiklos stagnacijos priežastis.

Registracija į renginį: https://forms.office.com/r/FXjajMuJKw