Grįžti atgal

Renginio informacija

Data
2024-06-11 15:00 - 2024-06-11 17:00
Vieta
Visagino „Spiečius“

Kviečiame į renginį „Kaip versle efektyviai išnaudoti dirbtinį intelektą?“, skirtą smulkiesiems verslininkams, dirbtinio intelekto (DI) entuziastams, inovatoriams, norintiems gilinti savo žinias ir įgūdžius DI srityje!

 

Ar žinote, kad Chat GPT atpažįsta 26 kalbas ir valdo 25 tūkst. žodžių kiekviena iš ja? Renginio metu sužinosite DI istoriją, principus, klasifikaciją ir veikimo principus.

Išbandysite įdomiausius DI įrankius, kurie laisvai prieinami internete, stiprinsite entuziazmą ir lyderystę bei norą naudotis DI kasdieniame darbe.

 

Mokymų metu dalyviai gaus praktinius įrankius, kurie vėliau gali būti lengvai pritaikomi vidiniams įmonės procesams tobulinti, padeda atlikti kasdienes užduotis bei priimti reikalingus sprendimus. Dalyviai ugdys turimas ar įgis naujų kompetencijų, reikalingų efektyviam užduočių atlikimui. Geresni asmeniniai dalyvių įgūdžiai prisidės prie organizacijos komunikacijos, įvaizdžio ir reputacijos stiprinimo.

 

Renginio pranešėjas: Tomas Staniulis, turintis 20 metų patirties, konsultuojant verslo klientus ir vedant mokymus. DI entuziastas, praktikas ir treneris.

 

Turite klausimų? Kreipkitės: [email protected], +370 640 10524      
Norite tapti nuolatiniu „Spiečiaus” nariu ir naudotis pilnu paslaugų paketu? Pildykite paraišką!