Grįžti atgal

Renginio informacija

Data
2023-10-04 10:00 - 2023-10-04 13:15
Vieta
Utenos "Spiečiuje"
Dalis bet kokio prekės ženklo yra istorijos. Mes žinome, kad istorijos yra galinga priemonė, galinti padėti įkvėpti kitus mūsų idėjomis. Tiesa, kelionė iki tokių istorijų yra tikras iššūkis. Viešojo kalbėjimo labirintai gali atrodyti klaidinantys ir sunkiai įveikiami. Tačiau per tuos labirintus gali palydėti šie mokymai.  

 

Renginio lektorius: Andrius Ivanovas – milzinukalba.lt lektorius, daugiau kaip 15 metų dirbantis viešojo kalbėjimo srityje. 

 

Renginio metu: 

✔️ Sužinosime kodėl istorijos veikia? Kas yra istorija?  

✔️ Aptarsime komunikacijos kanalus ir jų naudojimą istorijų pasakojime. 

✔️ Susipažinsime su istorijų naratyvais ir jų poveikiu. Pradėsime nuo paprastų klausimų – kas yra istorija ir kodėl ji veikia.  

✔️ Mokysimės bazinio naratyvo kūrimo ir sužinosime, kaip iš bet kokio įvykio sukurti paveikią istoriją.  

✔️ Lavinsime visus komunikacijos raumenis, kad jūsų istorija giliai įsirašytų klausytojų atmintyje.  

 

Šie mokymai bus naudingi tiek pradedantiems, tiek pažengusiems kalbėtojams. Žinoma, kad praktika yra labai svarbi, todėl 80 proc. laiko skirsime užduotims porose ir grupėse. Taip kiekvienas gaus galimybę atrasti ir patirti, kokias galimybes atveria istorijų galia. Po mokymų jūs iš karto galėsite taikyti žinias praktiškai. Kokius verslo tikslus bekeltumėte, istorijos bus naudingas pagalbininkas jų siekiant. Prisijunkite ir kartu su Andriumi sužinokite, kaip pasiekti savo iškalbos Olimpą!  

 

Registracija: https://forms.office.com/e/KHEKWjDGqG