Grįžti atgal

Renginio informacija

Data
2024-02-09 11:00 - 2024-02-09 17:00
Vieta
Klaipėdos „Spiečius“

Klaipėdos „Spiečiui“ – penkeri metai! Vasario 9 d. kviečiame pirmąjį bendradarbystės centro jubiliejų švęsti drauge!

Šventės dieną – ne tik sveikinimai ir tortas! Vyks verslo konsultacijos, išgirsite Remigijaus Savicko pranešimą „Flow būsena, kai tu jautiesi geriausiai ir efektyviausiai“ bei sužinosite, kodėl „Spiečiuje“ verslas auga greičiau.

RENGINIO PROGRAMA:

 • 11.00 – 13.00 val. Verslo konsultacijos prie kavos puodelio! | Inovacijų agentūros ir kitų organizacijų ekspertų konsultacijos verslo pradžios ir mokesčių, ES finansavimo galimybių, eksporto, marketingo, e. komercijos, inovacijų temomis.
 • 14:00 val. Registracija į šventę
 • 14:20 val. Sveikinimai! | Klaipėdos miesto savivaldybės atstovai, Inovacijų agentūros atstovai
 • 14:50 val. Diskusija| „Kodėl „Spiečiuje“ verslas auga greičiau?“
 • 15:20 val. Remigijaus Savicko pranešimas| „Flow būsena, kai tu jautiesi geriausiai ir veiki efektyviausiai“ | Remigijus Savickas – Remaster.life įkūrėjas, verslo vadovų klubų fasilitatorius, FLOW Hacking programos vadovams mentorius papasakos, kaip FLOW būsena padeda pasiekti išskirtinių rezultatų, kokie įpročiai sukurs proveržį jūsų veikloje ir kaip susikurti atostogų efektą kiekvieną dieną.         
 • 16.00 val. Tinklaveika ir tortas
 • 17:00 Šventės pabaiga.

 

  KONSULTACIJŲ EKSPERTAI

  Susipažinkite su Inovacijų agentūros ekspertais, kurie vasario 9 d. 11.00 – 13.00 val. atsakys į jums rūpimus klausimus!

   

  Gintarė Kuncaitytė, investicijų vertinimo vadovė

  Ekspertinės sritys: investicijų galimybės verslui – strateginės investicijos į verslą Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione, ES finansavimo kvietimai, ES fondų investicijų projektų rengimo principai bei parengtų projektų ekspertinis vertinimas.

   

  Aurelija Šilinskaitė, inovacijų ekspertė

  Ekspertinės sritys: produktų / paslaugų įvedimas į rinką, rinkodaros ir komunikacijos strategijos, startuolių ir augančių įmonių klientų pozicionavimas, vizualinio prekės ženklo identiteto kūrimas, tinkamiausi komunikacijos kanalai.

   

  Giedrė Rožytė-Jokūbavičienė, e-komercijos grupės vadovė

  Ekspertinės sritys: e-parduotuvės plėtros užsienyje klausimai, e-prekybos pradžia tarptautinėse prekybos platformose, eksporto pradžia, įrankiai eksporto plėtrai.

   

  Lina Samavičienė, intelektinės nuosavybės ekspertė

  Ekspertinės sritys: intelektinė nuosavybė ir jos apsauga, patentavimas, prekių ženklų, dizaino registravimas, MTEP lengvatų taikymas.

   

  Edvinas Nagulevičius, Tarptautinių programų koordinatorius, inovacijų ekspertas

  Ekspertinės sritys: MTEP veikla ir priemonės (moksliniai tyrimai, eksperimentinė plėtra, inovacijos), partnerių užsienio šalyse bendriems MTEPI projektams paieška, tarptautinės programos, dvišalio bendradarbiavimo projektų ir akceleravimo galimybės užsienio šalyse.

   

  Nepraleiskite progos konsultuotis!

  Renginys vyks Klaipėdos „Spiečiuje“ (https://spiecius.inovacijuagentura.lt/office/klaipedoje/)
  Svarbu! (registracija vyksta tiek konsultacijoms, tiek į gimtadienio šventę)