Grįžti atgal

Renginio informacija

Data
2024-04-09 10:00 - 2024-04-09 13:00
Vieta
Utenos „Spiečius“, Aušros g. 47

Rašytoja Akvilė Kavaliauskaitė kalba apie tai, kaip rašyti paprasčiau visomis prasmėmis: kad skaitytojui būtų lengva skaityti, o rašytojui – rašyti. Mokymų medžiaga pritaikoma įvairiausiems tekstams nuo socialinių tinklų žinučių iki straipsnių spaudoje, asmeninės komunikacijos ar kūrybos.

Mokymų programa:

• Visos geros istorijos turi kažką bendro. Ką? Ir kaip tai pritaikyti sau kasdieniame gyvenime? Praktika: tekstas socialiniams tinklams.
• Idėja: ką rašyti, kai nėra apie ką rašyti?
• Teksto patrauklumas. Paprasti triukai, kurie padės rašyti įdomiau. Praktika: tekstas socialiniams tinklams. Jūsų klausimai.

Lektorė Akvilė Kavaliauskaitė – žurnalistikos bakalaurė ir literatūrologijos magistrė. Dešimt metų kūrė LRT televizijos laidą „(Ne)emigrantai”, rašė žurnalams, bendradarbiavo su reklamos agentūromis. Yra laisvai samdoma tekstų kūrėja. Tarp klientų – „Caffeine“, „Eurovaistinė“, „Go Vilnius“ ir daugybė kitų.

Dalį savo gyvenimo Akvilė skiria kūrybai. 2020 m. jos novelių rinkinys „Kūnai“ išrinktas geriausia metų prozos knyga. Novelės jau išverstos į anglų, slovėnų, hebrajų, lenkų kalbas. Kūrybinio rašymo seminarus Akvilė veda nuo 2016 m. Tai ne tik atviri, bet ir privatūs mokymai verslui bei institucijoms.

 

Turite klausimų? Kreipkitės: [email protected], +370 696 20026
Norite tapti nuolatiniu „Spiečiaus” nariu ir naudotis pilnu paslaugų paketu? Pildykite paraišką!