Grįžti atgal

Renginio informacija

Data
2024-05-22 14:00 - 2024-05-22 15:00
Vieta
Internetu

Kviečiame į moterų verslumui skirtą renginių ciklą! Jūsų laukia net 3 renginiai su įkvepiančiomis lektorėmis, aibe naujų įžvalgų ir motyvacijos veikti!

 

Antrasis ciklo renginys – Lyderė, kurios neapkalba kolegos. Vidinės komunikacijos galia.

 

Kada? Gegužės 22 d. 14.00 val.

Kur? Internetu

Registracija: https://shorturl.at/ajp02

Kviečiame į vienos žinomiausių komunikacijos profesionalių Lietuvoje Lauros Dabulytės seminarą lyderėms apie tai, kaip kurti ryšį su kolegomis ir tuo pačiu išlikti vadove lydere, kuria (pasi)tiki.

 

Renginio metu aptarsime šias temas:

  • Rolės komunikacijoje: Kaip suvokti ir prisiimti skirtingas vaidmenis komunikacijoje, siekiant efektyvaus bendradarbiavimo ir lyderystės stiprinimo.
  • Bendravimas sudėtingų situacijų metu: Kaip tinkamai reaguoti ir bendrauti, kai susiduriama su iššūkiais ar konfliktais, ir kaip tai gali paveikti jūsų lyderystės savybes.
  • Grįžtamasis ryšys be „sumuštinio“: Svarba suteikti ir priimti grįžtamąjį ryšį konstruktyviai, kad būtų galima tobulėti kaip lyderei ir komandoje.

Šis seminaras suteiks praktinių įrankių ir įžvalgų, leisiančių efektyviai plėtoti savo lyderystės gebėjimus ir kurti darbo aplinką, kuri skatina augimą ir pasitikėjimą.

Pranešėja Laura Dabulytė – komunikacijos profesionalė, šioje srityje dirbanti daugiau nei 20 metų, radijo žurnalistė, laidų vedėja, didžiųjų įmonių komunikacijos vadovė, šiuo metu auginanti savo PR agentūrą „Budinti komunikacija“ („Comms on Duty“).

 

Visi ciklo renginiai: https://shorturl.at/ruU28 

 

Iškilus klausimams, prašome kreiptis į Viktoriją Rukienę

[email protected]

+370 646 52 705