Grįžti atgal

Renginio informacija

Data
2021-08-27 10:00
Vieta
Transliacija internete

Pradedu verslą: individuali veikla ir jos apskaita

Plungės „Spiečius” organizuoja renginį pradedantiesiems verslininkams apie individualią veiklą ir jos apskaitą. ✏️

Renginio metu Mokesčių informacijos departamento atstovė Genė Jucevičienė pristatys ir palygins individualią veiklą pagal pažymą ir individualią veiklą pagal verslo liudijimą, o į jums kylančius klausimus raštu atsakys departamento specialistas Martynas Slapšys.

Mokestinių prievolių departamento atstovė Milda Stasiūnienė papasakos apie virtualų buhalterį i.APS, skirtą individualios veiklos apskaitai.

„Sodros“ atstovai papasakos apie jų administruojamus mokesčius, vykdant individualią veiklą.

Būtina registracija: https://bit.ly/2U21XSz

Pranešėjai:
• Mokesčių informacijos departamento Gyventojų pajamų ir žemės mokesčių skyriaus vyriausioji specialistė Genė Jucevičienė.

• Mokesčių informacijos departamento Gyventojų pajamų ir žemės mokesčių skyriaus vyriausiasis specialistas Martynas Slapšys.

• Mokestinių prievolių departamento Deklaravimo procedūrų administravimo skyriaus vyriausioji specialistė Milda Stasiūnienė.

•••

Daugiau informacijos: el. p.: [email protected], tel. 8-604-98830.

Bendradarbystės centras „Spiečius“ – tai „Versli Lietuva“ sukurta aktyvaus verslo erdvė, pritaikyta smulkiesiems ir vidutiniams verslininkams auginti ir plėsti savo verslus, stiprinti verslumo kompetencijas, bendradarbiauti tarpusavyje ir taip rasti naujus verslo partnerius. „Spiečiai” veikia trylikoje Lietuvos miestų: Alytuje, Ukmergėje, Visagine, Birštone, Plungėje, Šiauliuose, Tauragėje, Panevėžyje, Rokiškyje, Utenoje, Klaipėdoje, Kėdainiuose ir Marijampolėje.