Grįžti atgal

Renginio informacija

Data
2021-09-23 14:00
Vieta
Transliacija internete

Psichologinis atsparumas: kaip išlikti lyderiu streso aplinkybėmis?

„Verslios Lietuvos“ bendradarbystės centrai „Spiečius“ kartu su partneriais – Panevėžio mokslo ir technologijų parku ir „Light House“ – kviečia į renginį apie psichologinį atsparumą ir lyderystę.

Didelis darbo krūvis, konkurentų, klientų ar net darbuotojų daromas spaudimas, bėgimas, informacijos gausa, perdegimo sindromo padažnėjimas. Ar ten kur lyderis, ten ir stresas? Viskas priklauso nuo lyderio nusiteikimo, patiriamų stresorių suvokimo, ryžto keisti(s) ir mažų veiksmų. Net nedideli pakeitimai savo ir darbuotojų kasdienybėje, atsipalaidavimo, streso paleidimo, komandos vienijimo ritualai gali padaryti didelius pokyčius.

 

Seminaro metu sužinosite:
• psichologinę streso formulę
• kaip sumažinti veiksnius, sukeliančius stresą?
• perdegimo prevenciją
• efektyviausius streso įveikimo būdus
• asmeninius lyderio ritualus, didinančius motyvaciją ir pozityvumą
• atsipalaidavimo atmosferos kūrimą darbe

 

Lektorė:
Irma Čekauskienė – psichologė, ritualų ir gydymo programų kūrėja, koučingo specialistė. Irma turi Vilniaus Universiteto psichologijos magistro laipsnį ir daugiau nei 25 metus aktyviai studijuoja psichologiją. Irma turi daugiau nei 16 metų darbo patirtį konsultuojant ir vedant psichologinius seminarus vadovams, darbuotojams, įvairioms organizacijoms, sukūrė daugiau nei 200 autorinių seminarų įvairiomis psichologinėmis temomis, kuria ritualus, praskaidrinančius kasdienybę ir padedančius pasiekti kokybiškus pokyčius gyvenime.

 

Renginio trukmė: 1,5 va.