Grįžti atgal

Renginio informacija

Data
2024-04-17 13:00 - 2024-04-17 16:00
Vieta
Ukmergės „Spiečius” Kęstučio a. 2-2

Norint sukurti įtaigų tekstą ir vizualą dirbtinio intelekto įrankių pagalba reikalinga teisingai formuoti užduotis (angl. promts) bei išmanyti fundamentalius reklamos kūrimo žingsnius. Startuojame su dvejų dalių mokymais, kurie vyks balandžio 17 d. ir balandžio 29 d. Rekomenduojame sudalyvauti abejose dalyse!

 

Balandžio 17 d. mokymuose dalyviai išmoks kurti veikiančias reklamas su dirbtinio intelekto įrankiais Facebook, Instagram, Youtube bei kitose platformose, naujienlaiškiuose arba savo svetainėse. 

 

Mokymuose:

  • Sužinosime dirbtinio intelekto įrankius, kuriuos jau šiandien galime naudoti kuriant tekstus, vizualus, vaizdo turinį.
  • Suprasime reklamos pagrindus: kaip sukurti žinutę, kuri patrauktų kliento dėmesį?
  • Atliksime praktinę teksto kūrimo užduotį (brando vardo, reklaminių šūkių, reklaminių tekstų, blog’ų) naudojant  dirbtinio intelekto įrankius (Chat GPT ir kt.).

Lektorė Aurelija  Šilinskaitė yra Startupbrand DNR marketingo mokymų agentūros įkūrėja, Startuolių pre-akceleratoriaus Tech Hub lektorė ir mentorė, Vilniaus universitete dėsto reklamą ir paslaugų rinkodarą, studijuoja doktorantūrą. Aurelija konsultuoja veikiančias įmones ir startuolius apie tai, kaip kurti veikiančias reklamas ir parinkti efektyviausius marketingo bei komunikacijos kanalus. Lektorė turi daugiau nei 18 metų įvairios rinkodaros ir komunikacijos patirties: padėjo sukurti daugiau nei 50 prekės ženklų savo savo identitetą, konsultavo daugiau nei 250 startuolių ir įmonių įvairiais marketingo ir komunikacijos klausimais, organizavo įvairaus pobūdžio integruotos komunikacijos kampanijas, yra dirbusi SEB banke bei Europos Parlamente.

 

Dėmesio! Visų dalyvavusių šiuose mokymuose lauksime balandžio 29 d. tęstiniuose Aurelijos Šilinskaitės mokymuose „Dirbtinis intelektas reklamoje: kūrybinės vaizdo turinio dirbtuvės“,  kuriuose atliksime praktinę vaizdinės medžiagos kūrimo užduotį. 

 

Vietų skaičius ribotas, kviečiame registruotis!

Kontaktai pasiteiravimui: tel. nr. 8 669 40343