Grįžti atgal

Renginio informacija

Data
2023-10-23 14:00 - 2023-10-30 15:00
Vieta
Virtualus renginys

Finansų valdymas versle gali būti nelengvas iššūkis, todėl kviečiame dalyvauti renginių cikle „Finansinio intelekto svarba vystant verslą“ ir sustiprinti savo finansines kompetencijas, būtinas sėkmingam verslo vystymui. Šiuose renginiuose verslo savininkai ir vadovai įgys konkrečių žinių ir įrankių, padėsiančių veiksmingai valdyti savo verslą.

Renginių ciklas „Finansinio intelekto svarba vystant verslą“ skirtas vadovams ir verslo savininkams.

Lektorė: Rūta Ūsaitė-Duonielienė – Inovacijų agentūros mentorė ir lektorė, finansininkė, buhalterė, apskaitos įmonės vadovė. Rūtos patirtis siekia 20 metų ir apima įvairaus dydžio įmonių finansų valdymą skirtinguose sektoriuose: gamybos, transporto, prekybos bei paslaugų. Rūta yra finansų ekspertė, norinti dalintis savo įžvalgomis, žiniomis bei praktika su verslais.

 

Renginio partneriai: UAB „Žinius“

 

  1. Finansinio intelekto svarba vystant verslą: įmonės pinigų srautų valdymas

Kada? 10-23 d. 14:00-15:00

Kur? Internetu

Registracija: https://shorturl.at/vyHKU

Seminaro metu išmoksite praktiškai valdyti pinigų srautus ir užtikrinti, kad jūsų verslas nepatirtų pinigų stygiaus. Taip pat kartu su lektore aptarsite svarbiausius pinigų šaltinius ir kaip tinkamai valdyti skolas.

 

  1. Finansinio intelekto svarba vystant verslą: svarbiausi finansiniai rodikliai

Kada? 10-27 d. 14:00-15:00

Kur? Internetu

Registracija: https://shorturl.at/oqwzL

Suprasite, kuriuos finansinius rodiklius turėtumėte stebėti savo versle ir kaip juos tinkamai interpretuoti. Tai padės priimti reikalingus sprendimus bei lengviau sekti verslo progresą.

 

  1. Finansinio intelekto svarba vystant verslą: verslo plėtra ir skolinimasis

Kada? 10-31 d. 14:00-15:00

Kur? Internetu

Registracija: https://shorturl.at/lzEQ0

Aptarsime klasikinius skolinimosi būdus, alternatyvius finansavimo šaltinius bei bankų produktus. Taip pat išsiaiškinsime, kaip pasinaudoti sutelktiniu finansavimu.