Grįžti atgal

Renginio informacija

Data
2021-09-15 13:00
Vieta
Transliacija internete

Sąmoningumas lyderystėje

„Verslios Lietuvos“ bendradarbystės centrai „Spiečius“ kartu su partneriais – Panevėžio mokslo ir technologijų parku ir „Light House“ – kviečia į renginį apie sąmoningumą lyderystėje.

 

Dabartinis laikmetis turi kai, ko nebuvo praeityje – neįtikėtiną kiekį dirgiklių. Džiaugdamiesi technologijų sparta vis aiškiau pajaučiame, kad tai, kas mums padeda, tuo pačiu kelia vis daugiau iššūkių. Aktualiausiais klausimais tampa – „kaip nepaskęsti užduočių sraute?“, „kaip išmokti susikaupti?“. Šie klausimai ypač aktualūs, jei vadovaujame komandai, norime parodyti teisingą pavyzdį ir nenukrypti nuo kurso, vedačio tikslų link. Čia sąmoningumo ir lyderystės temos susipina.

 

Paskaitos metu bus kalbama apie:
• sąmoningumą (angl. mindfulness), kaip kokybės matą lyderystėje
• mąstymo būsenas ir jų prasmes
• sąmoningumo ir emocinės sveikatos ryšį
• naudingas praktikos kasdienai

 

Lektorius:
Paulius Rakštikas – psichologas, sąmoningumo mokytojas, o taip pat knygos apie sąmoningumo ugdymą „Staigmena gyventi” autorius bei meditacijų programėlės „PAUZĖ“ kūrėjas. Paulius šiuo metu yra susitelkęs ties sąmoningumo ugdymo būdais, kuriuos populiarina Lietuvoje, matydamas jų naudą tiek individualių žmonių patirtyse, tiek brandžių organizacijų veiklose. Tai jis daro vesdamas atidos praktikas (meditacijas) organizacijose, įsisąmoninimu grįstas streso valdymo grupes ir vystydamas įvairius projektus kviečiančius žmones vis daugiau dėmesio skirti savistabai ir emocinei sveikatai.

 

Renginio trukmė: 1,5 val.