Grįžti atgal

Renginio informacija

Data
2024-03-07 10:30 - 2024-03-07 12:00
Vieta
Šiaulių „Spiečius“

Visus, besidominčius startuolių kūrimu ir verslo plėtra, kviečiame į susitikimą su „NFQ Technologies“ vadovu Pauliumi Insoda! Tai ne tik proga išgirsti apie įmonės sėkmę, bet ir gauti įkvėpimo iš vieno iš Lietuvos verslo lyderių.

 

Paulius Insoda atvedė „NFQ Technologies“ prie įspūdingų rezultatų: nuo starto garaže iki tarptautinės technologijų įmonės su 25 milijonų apyvarta ir biurais Vietname, Singapūre, Vokietijoje, Šiauliuose ir kt. „NFQ Technologies“ – ne tik IT technologijų įmonė, bet ir svarbi verslo partnerė, prisidedanti prie „KAYAK“ ir „HomeToGo“ sėkmės, o taip pat suteikianti konkurencinį pranašumą ir augindama kitus verslus savo technologinėmis inovacijomis ir investicijomis.

 

„NFQ Technologies“ tai daugiau nei 800 mąstytojų ir programinės įrangos kūrėjų, kurių talentas ir darbas slypi už šimtų naujų technologinių verslų procesų, skaitmeninio verslo modelių, MVP ir IPO sėkmės.

 

Pagrindinės įmonės kompetencijos sritys:

  • programinės įrangos ir produktų kūrimas,
  • procesų skaitmeninimas,
  • mažmeninės ir e. prekybos, logistikos, transporto ir kelionių verslo analizė.

Kai kam „skaitmeninė transformacija“ ar „skaitmeninės inovacijos“ tėra skambūs žodžiai. O NFQ – tai esminiai principai. Pauliaus komanda yra nuoširdžiai smalsi ir užsidegusi būti technologijų pasaulio proveržio dalimi. Toks požiūris, kaip jį bepavadintume, yra jų sėkmės ir rezultatų variklis. O kokių rezultatų siekiate jūs? Susitikime ir pasikalbėkime!