Grįžti atgal

Renginio informacija

Data
2024-03-26 14:00 - 2024-03-26 15:00
Vieta
Internetu

Kviečiame prisijungti prie informacinių renginių ciklo „Verslo iššūkiai ir galimybės 2024 m.“, kuriame nagrinėsime net tris aktualias ir įdomias temas! Visi renginiai nemokami, vyks internetu, būtina registracija. Lauksime prisijungiant!

 

 Tvarumas ateities versle: žiedinio dizaino principai bei mitai

 

Renginio lektorė dr. Rūta Valušytė – Lietuvos dizaino tarybos narė (LR kultūros ministerija), Kauno technologijos universiteto, MIDF dizaino centro profesorė ir vadovė, tarptautinės mokslo konferencijos “4D-Designing Development, Developing Design” komiteto pirmininkė, dizaino srities mokslininkė. Turi mokslo daktarės laipsnį dizaino srityje, įgytą Politecnico di Milano, Italijoje (cum laude), taip pat daugiau nei 15-kos metų patirtį darbo su verslu ir pramone dizaino srityje, įskaitant prekių ženklų ir produkto vystymą, mažmeninės prekybos dizainą, bei 9-eris metus dizaino ir inovacijų valdymo srityje ir kt.

Renginio metu bus kalbama apie dizainą ir ateities ekonomiką. Dizainas – svarbus kuriant tvaresnę ekonomiką ir laikomas esminiu žiedinės ekonomikos įgyvendinimui. Žiediškumas – naujos kartos ekonomikos principas, galintis padidinti konkurencinį verslo pranašumą, Europoje jau tapęs būtinybe.

Aptarsime:

  • Žiedinės produktų ir paslaugų transformacijos iššūkius įmonėms;
  • Žiedinio dizaino mitus;
  • Kaip žiediškumo principus taikyti versle;
  • Praktinę projekto „Circuloop“* patirtį

„Circuloop“ projektas padėjo jau egzistuojančioms įmonėms ir dar besikuriantiems startuoliams į verslo modelį integruoti žiedinio dizaino principus, kurti ir tobulinti produktus bei paslaugas, mažinti aplinkos taršą ir kartu generuoti pelną.

 

Kiti ciklo renginiai:

2024 m. Lietuvos ir pasaulio ekonomikoje: nuo stagnacijos iki tvaraus ekonomikos augimo

Inovacijos – smulkaus ir vidutinio verslo augimo variklis Lietuvos regionuose

 

Iškilus klausimams, prašome kreiptis į Viktoriją Rukienę 

[email protected]

+370 646 52 705