Grįžti atgal

Verslininkas Erikas Viršilas: pakalbėkime apie „bepročius“ versle

Renginio informacija

Data
2022-04-29 16:00 - 2022-04-29 17:00
Vieta
Plungės „Spiečius“ (Pramonės pr. 4B)

„Proto industrija“ – žiūrimiausia verslo laida, kurią kuria plungiškis verslininkas Erikas Viršilas. Kaip Erikas įvardina, tai laida apie lietuviškus protus ir bepročius, gerąja to žodžio prasme! Savo laida Erikas siekia kelti verslumo dvasią, suteikti galimybę smulkiajam verslui bei novatoriškų idėjų kūrėjams būti pamatytiems ir išgirstiems, o tuo pačiu trokšta paskatinti ir užsienyje gyvenančius lietuvius grįžti ir kurti savo verslą čia, Lietuvoje.

Erikas savo „Youtube“ laidoje jau spėjo pakalbinti dešimtis sėkmingų lietuvių verslininkų / vadovų – o ko jam pačiam pavyko iš jų išmokti?

Apie savo patirtis kuriant verslą ir bendraujant su kitais sėkmingais šalies verslininkais bei vadovais, Erikas pasidalins balandžio 29 d. renginyje!

Jau dabar, renginio diskusijoje, galite užduoti jums rūpimus klausimus, į kuriuos Erikas atsakys renginio metu!

Plačiau apie laidą:
„Proto industrija“ – didžiausias ir populiariausias Lietuvoje verslo vlogas, turintis daugiau nei 34 tūkst. sekėjų. Laida nagrinėja verslo įmones, vlog’erius, efektyvius, nestandartiškai mąstančius ir kūrybingus žmones. Proto industrijos tikslas – kurti kokybišką internetinį turinį, turtinti save ir savo sekėjus, gilinantis į pasiekusių žmonių sėkmes ir nesėkmes. Aplankykite laidos kanalą: https://www.youtube.com/c/PROTOINDUSTRIJA?app=desktop

Renginys vyks Plungės „Spiečiuje“, adresu Pramonės pr. 4B, 1 aukštas.

Būtina registracija: https://forms.office.com/r/vJPtcmv0Uc