2024.01.04

Asta ir Ligitas: „Spiečius“ suteikė žinių sėkmingam šeimos verslo startui

Daugiau nei 20 metų savo gyvenimą su įvairiomis meno formomis siejantys kūrėjai Asta ir Ligitas organizuodami kūrybinius užsiėmimus ir grupines vaikų bei suaugusiųjų edukacijas savo talentu nusprendė pasidalinti ir elektroninėje erdvėje. Verslo idėją nuo sėkmingo įgyvendinimo skyrė žinių ir patirties kuriant elektroninį verslą stygius, tačiau šią problemą išspręsti padėjo Rokiškyje atsidaręs bendradarbystės centras „Spiečius“.

 „Su vyru esame profesionalūs dailininkai ir jau virš 20 metų tapome paveikslus, vedame kūrybinius užsiėmimus bei edukacijas vaikams ir suaugusiems. Prieš tris metus pradėjome naują, tačiau sielai artimą veiklą – medinių rankų darbo dovanų kūrimą“ – verslo pradžią prisimena Asta Keraitienė. Šiuo metu AK dirbtuvėse“ kuriamos ir gaminamos verslo dovanos, personalizuotos statulėlės – prizai, atminimo dovanos renginiams, siūlomas platus iš antrinių medžio žaliavų gaminamų namų interjero dekoracijų asortimentas. 

Į Rokiškio „Spiečiaus“ gretas kūrėjai įstojo prieš metus, apie jį sužinoję iš socialinių tinklų. „Apie „Spiečių“ ir jame vykstančias programas bei mokymus sužinojome pačiu laiku, nes žinių ir patirties sėkmingam verslo startui trūko. Pirmiausia prisijungėme prie  Verslo akceleravimo programos, kur daugiausia dirbome su mūsų prekinio ženklo viešinimu bei produktų rinkos paieškomis. Turėjome tris individualias konsultacijas su ekspertais – jų pagalba pravertė tobulinant elektroninę parduotuvę. Nemažai naudos suteikė ir susitikimai su Rokiškio „Spiečiaus“ nariais – daug bendraujame, keičiamės patarimais, idėjomis ir palaikome vieni kitus.“ – teigia „AK dirbtuvių“ įkūrėjai.

Naujausias „AK dirbtuvių“  produktas – kūrybiniai dekoravimo rinkiniai. Ši originali idėja kūrėjams kilo vedant medinių figūrėlių dekoravimo dirbtuves. „Pagalvojome, kodėl gi nepabandžius sutalpinti šios edukacijos į vieną dėžutę? Taip atsirado šie rinkiniai,  kuriuose surinktos visos reikalingos priemonės norint išmokti dekoruoti medinę figūrėlę. Šiandien siūlome jau net 20 skirtingų teminių rinkinių“ – dalinasi A. Keraitienė.