2024.01.09

Birutė Pečiūraitė – Baltuškienė: „Spiečiuje“ atsivėrusios bendradarbiavimo galimybės paskatino sukurti naują paslaugą

Birutė Pečiūraitė – Baltuškienė, edukatorė, architektė, meno kūrėja. Prisijungdama prie Utenos „Spiečiaus“ ji tikėjosi įgauti reikalingų žinių bei partnerysčių ir neklydo – aktyviai įsitraukusi į „Spiečiaus“ programas Birutė džiaugiasi atsivėrusiomis bendradarbiavimo galimybėmis, papildytu paslaugų krepšeliu bei sklandžiau veikiančia elektronine prekyba.

Birute, papasakok trumpai apie savo verslą?

Kuriu simbolines dovanas su tautiniais motyvais šiuolaikiniam žmogui. Žinomiausios ir originaliausios yra valgomos mozaikos/paveikslai iš vaisių uogų pastilių ir edukacijos kaip pasidaryti šias mozaikas patiems.

 

Kas paskatino prisijungti prie „Spiečiaus“?

Inovacijų agentūros veikla domėjausi seniai, ypač stebėdama ką ir kaip veikia „Spiečiai“. O prie Utenos „Spiečiaus“ prisijungiau tikėdama, kad čia įgysiu reikalingų žinių, partnerysčių.

 

Kokiomis „Spiečiaus“ paslaugomis pasinaudojai?

Prisijungusi prie Spiečiaus dalyvavau verslo mentorystės, akceleravimo programose, e.comGO, renginiuose, bei kituose atviruose renginiuose.

 

Kokią naudą tau suteikė narystė „Spiečiuje“?

Naudos gavau išties daug: susiradau veiklos partnerių, su mentoriaus pagalba išsigryninau veiklos kryptį ir vertę, taip pat buvo sukurta nauja paslauga. Daug dirbau prie el. parduotuvės – iš naujo buvo peržiūrėtas jos funkcionalumas, peržiūrėta komunikacijos strategija ir dabar elektroninė prekyba vyksta kur kas sklandžiau.

Labiausiai džiaugiuosi naujai atrastomis bendradarbiavimo galimybėmis, individualiu ir geranorišku lektorių dėmesiu sprendžiant mažo verslo klausimus ir iššūkius. Visa tai paskatino sukurti naują paslaugą, skirtą įmonėms – kūrybinė užduotis komandos formavimui. Čia visi dalyvaujantys kolegos turi galimybę sukurti individualius, parneriams skirtus sveikinimus-desertus. Šiame deserte apjungiam istorinius desertus ir dabartį: įmonės spalvas, grafinius elementus. Tai puiki galimybė parodyti, kad vertinam tradicines vertybes, tačiau esam šiuolaikiški ir atidūs kitiems.