2022.06.29

Inovacijų agentūra siūlo darbostogas organizuotis bendradarbystės centruose „Spiečius“

Trylikoje miestų veikiantys Inovacijų agentūros įsteigti bendradarbystės centrai „Spiečius“ ir šiemet atveria savo duris visiems, vasaros metu planuojantiems darbostogas Lietuvoje. Keliaujantys po Lietuvą bei ieškantys sau patogios darbo vietos gali atvykti į bet kurį „Spiečių“ ir naudotis modernia, pilnai įrengta darbo vieta visiškai nemokamai. Darbo vietą sau ar visai savo komandai šiemet galima gauti dar paprasčiau ir greičiau.

„Ši „Vasara Spiečiuje“ akcija vyksta jau kelerius metus, o pernai metais sulaukė ypač didelio susidomėjimo: po „Spiečius“ keliavo per šimtą vasarotojų – lankėsi tiek pavieniai asmenys, tiek komandos. Įprastai „Spiečiai“ yra atviri tik bendradadarbystės centrų nariams, tačiau vasaros laikotarpiu, kuomet nemaža dalis narių atostogauja, galime atverti duris visiems, norintiems pakeisti darbo aplinką. Darbas nuotoliniu būdu jau tapo įprastas, todėl ir šiemet tikimės, jog „Spiečiai“ bus ta vieta, kurioje bursis Lietuvoje darbostogas planuojantys specialistai, startuoliai ir komandos. Ši akcija – ne tik unikali galimybė kelioms dienoms ar net visai vasarai gauti darbo vietą visoje Lietuvoje, bet ir puiki proga susipažinti su regionų verslininkais“, – taip apie akciją kalba Indrė Gendroliūtė – Gerulienė, Inovacijų agentūros Bendrųjų verslo kompetencijų departamento Regioninės verslo transformacijos skyriaus vadovė.

Apsilankyti ir darbuotis bet kuriame ar keliuose „Spiečiuose“ kviečiami visi norintys: tiek laisvai samdomi specialistai, įmonių darbuotojai, norintys pakeisti aplinką, studentai ar startuoliai ir nedidelės komandos, planuojančios savo komandos susibūrimus ir ieškančios įkvepiančios erdvės darbui.

I. Gendroliūtė – Gerulienė pažymi, jog šiemet gauti darbo vietą bus galima dar greičiau ir paprasčiau nei pernai: tereikia užpildyti registracijos formą, o atvykti darbuotis galima iškart po „Spiečiaus” koordinatoriaus patvirtinimo.

Trylikoje bendradarbystės centrų „Spiečius” yra virš 80 darbo vietų, centruose taip pat įrengtos susitikimų, renginių ar laisvalaikio erdvės – viskas, ko reikia sklandžiam ir kokybiškam darbui.

„Spiečių“ tinklas dengia visą šalies teritoriją – centrai veikia Klaipėdoje, Birštone, Panevėžyje, Utenoje, Šiauliuose, Kėdainiuose, Ukmergėje, Rokiškyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Plungėje ir Visagine. „Spiečiai” veikia įvairiose miestų vietose: centrinėse aikštėse, bulvaruose, šalia parkų ir ežerų, yra įsikūrę verslo centruose ir net dvaro komplekso patalpose. Ši akcija vyks iki rugpjūčio 31 d.

„Spiečius“ – pilnas komplektas paslaugų

Bendradarbystės centrai „Spiečius” yra kur kas daugiau nei nemokama darbo vieta. „Vasara Spiečiuje“ akcijos dalyviai, atitinkantys „Spiečiaus” nariams keliamus kriterijus, net ir pasibaigus akcijai, galės ne tik toliau darbuotis viename iš centrų ir vieneriems metams gauti nemokamą darbo vietą, bet taip pat pasinaudoti pilnu „Spiečiaus“ paslaugų paketu. Nuolatiniams „Spiečių“ nariams nemokamai prieinamos verslo augimui, plėtrai ir naujų pažinčių mezgimui skirtos paslaugos: „Spiečiuose“ teikiamos individualios konsultacijos verslo pradžios klausimais, vyksta verslo mentorystės, akseleravimo programos, organizuojami renginiai ir praktinės dirbtuvės, suteikiama visą parą prieinama darbo vieta.

„Bendradarbystės centrai „Spiečius“ – tai tinklas, bendruomenė, vienijanti šalies smulkiuosius verslininkus. Šiuo metu prie „Spiečiaus“ yra prisijungę per 250 verslininkų, norinčių mokytis, įgyti praktinių žinių, semtis patirties iš patyrusių ekspertų ir augti. Ypač skatiname narių bendrystę – reguliariai organizuojame tinklaveikos renginius, padedame verslininkams rasti bendrų sąlyčio tašų, taip gimsta ir bendrų naujų projektų. Nariai mūsų paslaugomis naudojasi apie vienerius metus, todėl bendruomenė nuolat atsinaujina ir auga“, – pasakoja I. Gendroliūtė – Gerulienė.


Rezervuoti darbo vietą „Spiečiuje” galima čia.
Daugiau informacijos apie akciją „Vasara Spiečiuje“ čia.
Norintys papildyti „Spiečiaus” bendruomenę, tą padaryti gali jau dabar, informacija čia.