2023.12.04

Mentorystės programa padėjo padvigubinti naujų NT sutarčių skaičių

12 metų užsienyje gyvenusi Kristina Šimukauskė grįžusi į Lietuvą naują karjerą pradėjo nuo nulio – nusprendė tapti nekilnojamojo turto (NT) brokere.

Baigusi mokymus ir pasirįžusi dirbti sau Kristina, suprato, kad reikalinga patogi vieta miesto centre susitikimams su klientais, todėl nedvejodama prisijungė prie bendradarbystės centro „Spiečius“. O narystė Ukmergės „Spiečiuje“ ilgainiui pasirodė kaip vertingas atradimas, sprendžiantis kur kas daugiau nei tik susitikimų ir darbo vietos problemą.

Pasak Kristinos, ji čia rado daug bendraminčių pradedančiųjų verslininkų,  geranorišką bendruomenę bei paslaugas padedančias tobulėti ir auginti  naują verslą. „Pirmiausia „Spiečiuje“ baigiau verslo akceleravimo programą, bei dalyvavau daugelyje nariams organizuojamų mokymų. Tai padėjo ne tik pagilinti turimas žinias bet ir tvirčiau jaustis dėl savo pasirinktos veiklos krypties“, – sako K. Šimkauskė.

Nors iššūkių netrūko, Kristina džiaugiasi, jog atrado savo nišą – dirba su įvairiais klientais, tačiau net 60 proc. jų sudaro emigrantai. Kristina padeda į kitą šalį išsikraustantiems žmonėms parduoti savo būstą, o atvykusiems ar kaip ji pati, iš užsienio grįžusiems atgal į Lietuvą – išsirinkti namus. Čia praverčia ir jos asmeninė patirtis – svarbiausia taupyti klientų laiką ir padėti ilgą bei neretai keblų procesą paversti lengvesniu. Kartu su naryste „Spiečiuje“ atsidaro ir galimybė dirbti ne tik Ukmergėje, bet ir visoje Lietuvoje, pasitelkiant kolegas iš kitų miestų.

Šiemet Kristina „Spiečiuje“ pradėjo mentorystės programą ir džiaugiasi radusi profesiškai augti padedančią mentorę Mildą Šukaitienę, patyrusią NT ekspertę. „Intensyvus ir disciplinuotas darbas su mentore davė rezultatų dar net nepasibaigus programai – pavyko sugeneruoti dvigubai daugiau naujų sutarčių, o didžioji dalis naujų klientų į mane kreipiasi vedami pažįstamų žmonių rekomendacijomis. Labai džiugina suvokimas, kad žmonėms išties naudingos mano žinios ir kad pasirinkau teisingą kryptį“, – teigia K. Šimkauskė.

Kristina įsitikinusi, kad „Spiečius“ yra neįkainojama resursų vieta visiems pradedantiems verslininkams. Pradėjus verslą, dažnai trūksta žinių apie įvairias sritis nuo mokesčių klausimų iki marketingo strategijų, o „Spiečiaus“ paslaugos bei mokymų programos duoda reikalingiausius atsakymus ir užtikrina patirties mainus tarp visų narių. Mažesniuose miestuose „Spiečius“ tampa ne tik darbo erdve, bet ir įkvepiančiu verslios bendruomenės pagrindu, įgalinančiu sėkmingai auginti verslą.