2023.12.06

Mentorystės programa paskatino imtis atidėliotų verslo sprendimų

„Keramika, tai ne apie puodų žiedimą“- juokiasi Kristina Alšauskienė, kai pradedame kalbėti apie jos įkurtą Keramikos akademiją.

Nuo studijų laikų keramika domino Kristiną, bet turėjo praeiti šiek tiek laiko, kol suprato, kad nori būti keramike. Tačiau ne ta, kuri lipdo puodelius ar puodynes. Ši profesija turi labai daug formų. Kristina ieškojo galimybių skatinti žmones kurti ir burtis bendraminčius.

Iš tų didelių svajonių ir gimė Keramikos akademija. Tai vieta bendravimui, atsipalaidavimui, kūrybai. Dirbant su moliu įdarbinami pirštai. Smulkioji motorika padeda mums augti vidumi, atsiskleisti, išlaisvinti mintis.

Keramikos akademijoje renkasi ir vaikai, ir suaugę. Ypač daug dėmesio skiriama edukacijoms, kuriose dalyvauja šeimos. Kristina džiaugiasi tais tėveliais, kurie leidžia sau atsipalaiduoti, nusimesti rimtumą ir vėl pabūti vaiku. Jų pačių vaikams toks tėvų žaismingumas labai patinka, kartu stiprėja tarpusavio supratimas, gausėja bendrų patirčių.

Keramikos akademijoje yra ir pradedančiųjų, ir pažengusių grupės. Yra kuriamos pramoginės  programos įmonių kolektyvams. Plečiamas mokyklų ratas, su kuriomis vyksta bendradarbiavimas.

„Aš galvojau, kad dirbdama savo akademijoje įgavau labai daug patirties tiek verslo, tiek kūrybinių projektų prasme. Tačiau buvome atrinkti dalyvauti mentorystės programoje Birštono bendradarbystės centre „Spiečius“. Ir esame be galo nustebinti rezultatais. Mentoriai palaikė ir padėjo sudėlioti sprendimus, kuriuos atidėliojome. Konsultacijose atradome kitokius kelius verslo plėtrai. Išjudinome rinkodaros sprendimus. Ir verslas tarsi įgavo pagreitį.“ – pasakoja Kristina.

Rodos, kai akyviau judi, tai ir aplinka padeda. Rugsėjo 15 d. Keramikos akademija kviečia į atidarymo šventę naujose patalpose. Kristina sako, kad tai ne tik džiaugsmas, bet ir auganti atsakomybė, tačiau mentoriai ir nauja patirtis padrąsina nuolat tobulinti savo verslą.