2023.11.07

Rita Raukaitė: „Spiečiuje“ išmokau valdyti savo verslą

Rita Raukaitė, Plungės „Spiečiaus“ narė, savo verslo kelionę pradėjo su dideliu užsidegimu, bet su mažu verslo žinių bagažu. Įkūrusi saviugdos ir savirealizacijos centrą „ANNA“ ir vedama didelio entuziazmo Rita priėmė daug drąsių sprendimų, kurie dažnu atveju neveikė. Ieškodama pagalbos, Rita prisijungė prie „Spiečiaus“ bendruomenės, kur ne tik praktiškai pritaikė gautas žinias kaip valdyti verslą, bet ir rado partnerę verslo plėtrai.

Rita, papasakok plačiau, kokias paslaugas teiki savo centre?

„ANNA“ saviugdos ir savirealizacijos centre padedu žmonėms, siekiantiems savirealizacijos, atrasti savo gyvenimo kryptį bei įgyti drąsos veikti ir valdyti savo gyvenimą taip, kaip norisi. Vedu koučingo sesijas, meditacijas ir praktinius mokymus savęs pažinimo ir įgalinimo temomis.

 

Kodėl prisijungei prie „Spiečiaus“? Kokios priežastys paskatino įsitraukti į verslo bendruomenę?

„ANNA“ centro veiklą pradėjau visiškai nuo nulio. Neturėjau nei finansų, nei palaikymo, nei supratimo, kaip kurti verslą. Didžiulis entuziazmas, tikėjimas idėja, veiklumas ir drąsa vedė prie gausybės sprendimų, kurie dažnu atveju neveikė. Supratau, kad turiu augti ir mokytis, todėl pradėjau ieškoti kur galėčiau įgyti žinių, kaip pradėti verslą ir jį valdyti. „Spiečius“ pasirodė tam ypatingai tinkanti erdvė, nes paslaugos pradedančiajam verslui yra nemokamos, be to mačiau galimybę bendrauti su verslo bendruomene – iš jos mokytis ir gauti palaikymą.

 

Kokiomis paslaugomis pasinaudojai „Spiečiuje“? Kokios buvo pačios naudingiausios? Kodėl?

„Spiečiuje“ naudojausi tiek mentorystės programa, tiek verslo akceleravimo programa. Pastaroji man buvo itin naudinga! Jos metu ne tik išsigryninau „ANNA“ verslo modelį, tikslinę auditoriją, galimą verslo augimo kryptį, bet ir radau partnerę „GB jaukumas“. Lapkričio viduryje kartu su partnere ja pasiūlysime išskirtinę paslaugą moterims, išsiilgusioms kokybiško ir ramaus laiko sau.

 

Kokią naudą suteikė „Spiečius“?

Manau, kad didžiausia pamoka, kurią išsinešiau iš „Spiečiaus“, tai drąsa kalbėti apie save! Ir kalbėti ne tuščiomis frazėmis, o realia nauda, kurią galiu suteikti klientams. Dešimtims moterų, įsitraukusioms į mano sukurtą kursą „Tapk savo gyvenimo lydere!“ jau padėjau išmokti valdyti savo gyvenimą, tuo tarpu „Spiečius“ man suteikė puikius įrankius VALDYTI SAVO VERSLĄ!

 

Ar rekomenduotum „Spiečių“ kitiems verslininkams? Kodėl?

Žinoma! Dažnai koučingo sesijų metu girdžiu klientų baimes veikti ir imtis kažko naujo, vien dėl to, kad jiems trūksta žinių, patirties, informacijos. „Spiečius“ – puiki erdvė, kurioje galima rasti visus šiuos komponentus nemokamai! O kai veikiama dar ir kartu su bendraminčiais – verslas auga „lyg ant mielių“.