2023.06.01

„Spiečiai“ kviečia vasarą naudotis beveik 100 darbo vietų visoje Lietuvoje

Inovacijų agentūros įsteigti bendradarbystės centrai „Spiečius“ skelbia jau tradicija tapusią „Vasara Spiečiuje“ akciją ir kviečia iki pat rudens nemokamai naudotis beveik 100 darbo vietų. Visi, keliaujantys po Lietuvą ir ieškantys sau ar komandai įkvepiančios darbo erdvės, gali darbuotis bet kuriame „Spiečiuje“, kurie veikia net trylikoje miestų.

„Vasarą visi keliai tų, kurie planuoja savo darbostogas, turėtų vesti į regionuose veikiančius bendradarbystės centrus „Spiečius”. Kviečiu ne tik naudotis įkvepiančiomis darbui erdvėmis, bet visiems, norintiems tobulėti, augti verslo srityje, svajojantiems apie savo verslo steigimą – atrasti „Spiečius“ ir centruose teikiamas paslaugas, papildyti beveik 300 ambicingų regionų verslininkų vienijančią „Spiečiaus“ bendruomenę“, – kalba ekonomikos ir inovacijų viceministrė Ieva Valeškaitė.

Per pastaruosius kelerius metus darbas nuotoliniu būdu ženkliai išpopuliarėjo ir vis daugiau specialistų ieško būdų, kaip pakeisti savo darbo aplinką.

„Akcija „Vasara Spiečiuje“ kasmet sulaukia vis didesnio populiarumo – per paskutinius dvejus metus daugiau nei du šimtai vasarotojų panoro darbuotis „Spiečiuose“. Vietos darbui ieško net tik įvairūs specialistai, solo verslininkai, bet ir nedidelės komandos, vasarą planuojančios darbostogas Lietuvoje“, – kalba Inovacijų agentūros Regioninės verslo transformacijos skyriaus vadovė Indrė Gendroliūtė-Gerulienė.

Įprastai „Spiečiai“ yra atviri tik bendradadarbystės centrų nariams – smulkiesiems regionų verslininkams, tačiau vasaros laikotarpiu nuolatiniams nariams atostogaujant, „Spiečiuose“ darbuotis kviečiami visi norintys.

Bendradarbystės centrų „Spiečius“ tinklas vienija beveik 100 darbo vietų, centruose taip pat įrengtos susitikimų, renginių ar laisvalaikio erdvės – viskas, ko reikia sklandžiam ir kokybiškam darbui. Darbo vietą gali gauti tiek laisvai samdomi specialistai, įmonių darbuotojai, norintys pakeisti aplinką, tiek studentai ar nedidelės komandos.

„Nors „Spiečiai“ skirti verslininkams, kurie čia gauna pilną verslo augimui skirtų paslaugų paketą, tačiau kviečiame visus, siekiančius tobulėti, išnaudoti „Spiečių“ galimybes. Kasmet „Spiečiuose“ bei nuotoliniu būdu vyksta daugiau nei šimtas nemokamų renginių, kuriuose analizuojame ne tik verslininkams, bet ir įvairiems specialistams aktualias temas: kalbame apie asmeninio prekės ženklo vystymą, mokomės viešojo kalbėjimo, socialinių tinklų subtilybių, aptariame lyderystės temas, aiškinamės, kaip idėjas paversti verslu. „Spiečiai“ yra ta vieta, kurioje galima praplėsti pažinčių ratą, rasti partnerių, sužinoti naujausias verslo tendencijas ir mokytis”, – neabejoja I. Gendroliūtė-Gerulienė.

„Spiečių“ erdves galima rasti praktiškai visoje Lietuvoje – centrai veikia Klaipėdoje, Birštone, Panevėžyje, Utenoje, Šiauliuose, Kėdainiuose, Ukmergėje, Rokiškyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Plungėje ir Visagine.

Vasaros metu „Spiečiuose“ naudotis darbo vietomis paprasta – pakanka užpildyti registracijos formą, o po bendradarbystės centro koordinatoriaus patvirtinimo galima atvykti į pasirinktą centrą. Ši akcija vyks iki rugpjūčio 31 d.

Rudenį – pluoštas galimybių verslininkams

Bendradarbystės centrai „Spiečius” yra kur kas daugiau nei nemokama darbo vieta – nariai pusantrų metų gali naudotis pilnu verslumo paslaugų paketu. Ypač daug galimybių „Spiečius“ suteiks prasidėjus rudeniui.

„Rudenį „Spiečiuose“ startuos pluoštas programų. Kviesime auginti savo kompetencijas verslo akceleravimo programoje, „e.comGO“ dirbtuvėse praktiškai mokysimės e. komercijos subtilybių, vyresni nei 50 m. asmenys „Startuok nuo 50+” programoje galės realizuoti ir stiprinti savo verslo idėjas, o jaunimas savo verslo idėjas augins verslo idėjų vystymo laboratorijoje. Rudenį taip pat atidarysime naują „Spiečių” Kaune – šio bendradarbystės centro veikla bus nukreipta konkrečiai jaunimo verslumo kompetencijoms ugdyti”, – pasakoja I. Gendroliūte-Gerulienė.

Šiuo metu bendradarbystės centrai „Spiečius“ vienija beveik 300 regionų verslininkų. Prie centrų prisijungę nariai gali pusantrų metu nemokamai naudotis verslumo skatinimo paslaugomis, individualiai konsultuotis, visą parą naudotis darbo vieta.

Norintys pasinaudoti „Vasara Spiečiuje“ akcija, darbo vietą gali rezervuoti čia. Daugiau informacijos apie akciją čia. 

Norintys papildyti „Spiečiaus” bendruomenę ir nemokamai naudotis pilnu verslumo skatinimo paslaugų paketu, tą padaryti gali jau dabar užpildę narystės paraišką.