2023.09.08

Verslininkų laukia nemokamos ekspertų konsultacijos verslo stiprinimo klausimais

Inovacijų agentūra kviečia verslininkus nemokamai gauti individualizuotas verslo konsultacijas rinkodaros, pardavimų, skaitmeninės verslo transformacijos, finansų, teisės ir žalinimo klausimais. Kiekvienam verslo atstovui bus sudarytas jo konkrečius poreikius atitinkantis, iki 20 val. apimties konsultacijų planas. Planuojama, jog iki metų pabaigos konsultacijų galimybe pasinaudos ir savo verslo kompetencijas sustiprins daugiau nei 150 Lietuvos verslų.

Ši Inovacijų agentūros priemonė skirta mažų ir vidutinių verslų atstovams, siekiantiems tobulinti savo verslo kompetencijas, auginti verslą ir jo konkurencingumą.  

 

„Žmonėms, kuriantiems verslą, siūlome puikią galimybę pasinaudoti individualiomis konsultacijomis. Konsultacijų planai bus kuriami atsižvelgiant į kiekvieno verslininko poreikius ir problemas, o verslo ekspertai pasidalins savo žiniomis, kad verslas galėtų stiprėti ir tvariai augti“, – sako ekonomikos ir inovacijų viceministrė Ieva Valeškaitė.

 

Verslai galės pasirinkti jiems aktualiausią verslo konsultacijų temų grupę – teisės ir finansų, rinkodaros, pardavimų ir verslo strategijos arba verslo transformacijos ir žalinimo. Kiekvienoje pasirinktoje konsultacijų temoje numatomas platus potemių sąrašas.  

 

Kiekvienam verslo atstovui bus sudarytas individualus ir konkrečius jo verslo poreikius atliepiantis, iki 20 val. apimties konsultacijų planas. Verslo konsultacijas teiks išoriniai verslus konsultuojantys profesionalai. 

 

„Ši anksčiau didelio verslininkų dėmesio sulaukusi tikslinių konsultacijų priemonė startuoja jau antrąjį kartą  reikšmingai atsinaujinusi tiek turinio, tiek patogumo prasme. Tai individualizuota ir nuosekli pagalba verslui, skirta padėti spręsti verslo iššūkius, skatinti teigiamus verslo pokyčius, augimą ir konkurencingumo didinimą. Pirmąjį kartą paskelbus šią priemonę, verslininkai plūdo konsultuotis rinkodaros, pardavimų klausimais, didelio populiarumo sulaukė ir teisinių bei finansinių klausimų konsultacijos. Šiemet konsultacijų sąrašą papildė žalinimo bei verslo transformacijos tema, atliepianti valstybės prioritetą skatinti skaitmeninę verslo transformaciją. Taigi, dabar verslai galės gauti profesionalią pagalbą verslo procesų skaitmenizavimo ir optimizavimo, inovacijų, žaliojo kurso, tvarumo ataskaitų rengimo ir kitais aktualiais klausimais. Be to, šių metų naujovė, ne tik pasipildęs temų sąrašas, tačiau ir atskiras elektroninis įrankis, kuris supaprastins konsultacijų planavimo, vykdymo bei atgalinio ryšio teikimo procesus“, – kalba Patricija Reut, Inovacijų agentūros Pažangos departamento direktorė. 

 

P. Reut taip pat papildo, jog konsultacijos yra puiki proga sunkumus patiriančioms įmonės įveikti iššūkius. Tokios įmonės išskirtinai bus konsultuojamos finansų ir teisės temų klausimais siekiant užtikrinti verslų gyvybingumą ir tvarų augimą. Siekiant gauti konsultacijas, verslams tereikės atlikti keletą paprastų žingsnių: užsiregistruoti, o gavus patvirtinimą, drauge su konsultantu aptarti dominančius verslo klausimus, problemas bei susiderinti patogų konsultacijų grafiką.

 

 

Registracija tikslinėms verslo konsultacijoms gauti vyksta iki lapkričio 6 d. Daugiau informacijos šiuo adresu: https://rb.gy/mitu3 bei https://rb.gy/187ns