2023.09.22

Kasmetinis „Spiečiamės‘23“ renginys subūrė verslią bendruomenę

  Kaune, rugsėjo 22 d. bendradarbystės centrų „Spiečius“ nariai susirinko į jau trečius metus vykstantį renginį „Spiečiamės‘23“. Renginys skirtas suvienyti beveik 300 regionų verslininkų, kurie aktyviai naudojasi Inovacijų agentūros sukurta platforma, skirta verslo auginimui ir plėtrai.   Regionų verslininkai iš...

 

Kaune, rugsėjo 22 d. bendradarbystės centrų „Spiečius“ nariai susirinko į jau trečius metus vykstantį renginį „Spiečiamės‘23“. Renginys skirtas suvienyti beveik 300 regionų verslininkų, kurie aktyviai naudojasi Inovacijų agentūros sukurta platforma, skirta verslo auginimui ir plėtrai.

 

Regionų verslininkai iš visos Lietuvos turi galimybę dalintis savo patirtimi, gauti ekspertų įžvalgas bei užmegzti naujas verslo pažintis. Šiais metais renginys subūrė ypač gausų ekspertų būrį – verslus aktualiausiais klausimais konsultuoja net 16 patyrusių verslų vadovų, startuolių įkūrėjų, „fintech“ lyderių ir kitų sričių specialistų.

 

„Nuosekliai kuriame daugiau galimybių smulkiesiems ir vidutiniams regionų verslams, kad jie galėtų lengviau augti, kurti naujas darbo vietas, drąsiau taikytų inovacijas. Tai leidžia verslui ženkliai prisidėti prie regionų augimo ir tvarios šalies ekonomikos plėtros“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

 

„Spiečius“ nariams svarbi bendrystė

 

Inovacijų agentūros Pažangos departamento direktorė Patricija Reut pastebi, kad tiek nauji, tiek ilgamečiai „Spiečius“ nariai labiausiai vertina užsimezgusias pažintis ir galimybę bendrauti su savo srities profesionalais.

„Suteikdami galimybę mokytis remiantis sėkmingų verslininkų patirtimi ir duodami įrankius verslo pradžiai – nuo teorinių žinių iki praktinių mokymų su kvalifikuotais ekspertais, atveriame duris kūrybingumui ir augimui. Tokios bendradarbystės erdvės kaip „Spiečius“ yra būtent tam ir skirtos, kur pradedantys verslininkai gali pasisemti žinių iš verslo lyderių ir drąsiau auginti savo verslus“, – teigia P. Reut.

Nariai savo sėkmės istorijose dalijasi, kad Inovacijų agentūros bendradarbystės centrai yra viena geriausių vietų verslo pradžiai naujokams. Juose kasdien galima gauti verslui reikalingas konsultacijas, pradedant vystyti veiklą, nemokamus verslumo seminarus ar dalyvauti mentorystės programoje.

 

Spalio mėnesį duris atvers naujas „Spiečius“ Kaune

 

Regionų verslininkams skirta infrastruktūra nuolat plečiasi – spalio pabaigoje Kaune duris atvers jau 14-tas „Spiečius“ Lietuvoje. Kauno „Spiečius“ veiks kaip verslo idėjų testavimo, verslo kūrimo ir vystymo bei verslumo įgūdžių stiprinimo erdvė, skirta jaunų, iki 30 m. asmenų verslumo kompetencijų auginimui.